Veronika Zvadova

Veronika Zvadova

Děti a úklid: najděte tu správnou motivaci!
229

Děti a úklid: najděte tu správnou motivaci!

Děti. Milujeme je, staráme se o ně a chceme pro ně jen to nejlepší. Z logického hlediska jsme, jako rodiče, autoritou a mělo by být přirozené, že co řekneme, to platí. Všichni ale dobře víme, jak to nakonec vždy dopadne. Děti mají nad námi jakousi zvláštní moc, která obměkčí naše srdce vždy, když jde "do tuhého". V otázce hygieny a úklidu bychom ale měli být opravdu nekompromisní nejen kvůli křivým pohledům návštěv, ale především kvůli vlastnímu zdraví a zdraví celé rodiny.
...přečíst celý článek
Čistý vzduch: vzácná komodita, kterou si můžete dovolit
596

Čistý vzduch: vzácná komodita, kterou si můžete dovolit

Jste často nemocní a trápí vás alergie? Důvodem může být kvalita vzduchu, který dýcháte. Denně na nás číhá množství neviditelných strašáků v podobě jemných prachových částic, plísní, roztočů, pylových částic, ozónu či bakterií a virů. Někdy se může zdát, že čistý a zdravý vzduch je pro většinu lidí na Zemi minulostí. No stejně jako v každém příběhu, i zde existují hrdinové, kteří si s nepřáteli hravě poradí. Seznamte se s čističkami / sterilizátory vzduchu Airfree a jejich unikátní termodynamickou technologií. Věříme, že v našem novém e-booku najdete vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste z tohoto příběhu vyšli jako vítěz.
...přečíst celý článek
Čističky vzduchu ako prevencia proti ochoreniam – naozaj fungujú?
387

Čističky vzduchu ako prevencia proti ochoreniam – naozaj fungujú?

Väčšina z pracujúcich ľudí si nemôže dopriať luxus nemocenskej dovolenky. Bohužiaľ, je to jedným z dôvodov, prečo sa ochorenia šíria medzi ľuďmi rýchlejšie a viacej z nás tak ochorie. Kolega z práce dostane chrípku, má ale „tuhý korienok“ a znáša ju bez problémov, teda stále chodí do práce. Šírenie COVID-u ukázalo, že časť populácie prenáša toto vírusové ochorenie bez príznakov. Jeho kolegovia či návštevy, bohužiaľ, také šťastie nemajú a môžu ochorieť s výrazne ťažším priebehom choroby. Takémuto scenáru sa však dá jednoducho predchádzať.
...přečíst celý článek
5 benefitů, které přináší parní čištění auta
386

5 benefitů, které přináší parní čištění auta

Každý rok po zimě absolvuje většina motoristů nejen klasické, ale i nějaké "povinné" jízdy. Mezi ty povinné patří například výměna pneumatik, výměna gumových koberců za klasické, kompletní jarní očista interiéru a exteriéru, údržba klimatizace a pro někoho je to také období povinných kontrol. Snem skoro každého motoristu je mít spolehlivé a pěkné auto, ve kterém by se cestující cítili bezpečně a příjemně. Jak to ale dosáhnout v době, kdy kromě běžných povinností spojených s údržbou auta musíme dbát i na dodržování předpisů o ochraně zdraví, které s sebou dnešní doba přináší? Nalezli jsme jedno řešení na několik problémů. Je jím čištění za pomoci páry. A dobrou zprávou je, že nemusíte nikam chodit, protože to hravě zvládnete i sami. Podívejme se tedy na to, co všechno tato technika dokáže s vaším parťákem na čtyřech kolech.
...přečíst celý článek
Chytrá a nadčasová: taková je nová aplikace pro filtrační láhve FLOW'N GO
664

Chytrá a nadčasová: taková je nová aplikace pro filtrační láhve FLOW'N GO

První kontakt s filtrační lahví FLOW'N GO byla velká neznámá. Po zkušenosti s filtračními konvicemi, které jsou oblíbené po celém světě a dokáží s vodou hotové zázraky jsem si nedokázala představit, co víc bychom mohli chtít. Jak se ukázalo, italská společnost LAICA je vždy o krok vpřed a zatím co my si užíváme jejich nejnovější "vychytávky", oni vymýšlejí další inovace. A tak se ke mně dostala i filtrační láhev FLOW'N GO, od které jsem (rozmazlená filtračními konvicemi) očekávala opravdu hodně. Přiznám se však, že aplikace k FAST DISK filtrům (součást filtrační láhve) byla pro mě příjemným překvapením.
...přečíst celý článek
Parné čistenie: všetko, čo potrebujete vedieť
450

Parné čistenie: všetko, čo potrebujete vedieť

Doba pokročila a s ňou sa väčšina ľudí začína zaujímať o ekologické spôsoby zachovania vlastného zdravia s čo najmenším dopadom na životné prostredie. Jedným zo spôsobov, ako ostať zdravý je aj voľba efektívnej stratégie pri upratovaní. Neverili by ste, čo všetko dokážete s použitím obyčajnej vody a vhodného prístroja. V tomto e-booku vám ukážeme, ako zahubíte viac ako 97% mikroorganizmov, baktérií a vírusov v domácnosti za pomoci obyčajnej vodnej pary. Zodpovieme tiež vaše najčastejšie otázky, posvietime si na alergikov a domáce zvieratká a na chvíľu zavítame aj do neďalekého Toskánska, kde to všetko začalo. Tak odložte handričky, vedierka a chemické čistiace prostriedky a poďte s nami preskúmať nové, moderné riešenia.
...přečíst celý článek
Inhalace: vše, co potřebujete vědět ... plus něco navíc
368

Inhalace: vše, co potřebujete vědět ... plus něco navíc

O inhalaci jste už určitě slyšeli. Poprvé jste tuto proceduru viděli možná u lékaře nebo ve filmu v podobě kyslíkové masky. Řekněme si rovnou, takové výjevy v nás mohou vyvolávat smíšené pocity. My vám však ukážeme inhalaci v úplně jiném světle. Provedeme vás historií této léčivé procedury, naučíme vás relaxovat, posvítíme si na magickou sílu léčivých bylin a poradíme při výběru vhodného inhalátoru. Váš osobní průvodce domácí inhalací vám bude k dispozici vždy, když ho budete potřebovat.
...přečíst celý článek
OVĚŘENÉ: Připravte si i vy chutnou domácí Mozzarellu přímo u vás doma
811

OVĚŘENÉ: Připravte si i vy chutnou domácí Mozzarellu přímo u vás doma

Vždy jsme si přáli zjistit, co se vlastně skrývá za výrobou chutných domácích sýrů, bez kterých bychom si život uměli jen těžko představit. Možná si teď nejeden vegan řekl: "To tedy není nic pro mě ...", no výrobník sýra B-cheese ho určitě přesvědčí o opaku. Pro tentokrát jsme si ale řekli, že bychom rádi vyzkoušeli tvorbu klasické domácí sýra Mozzarella. Nastartovaly jsme tedy výrobník sýra, pustili naučný tutoriál a vyzbrojení odvahou jsme se pustili do její výroby. Zkuste to i vy a budete nadšeni!
...přečíst celý článek
Jablečný ELIXÍR- imunita v
661

Jablečný ELIXÍR- imunita v "živých" pohárech

V předchozích článcích jsme vám ukázali jak připravit magický elixír lásky a netradiční "berber whiskey". Tentokrát jsme se zaměřili na elixír, který podpoří vaši imunitu a zaujme netradičním servírováním. Jablka představují symbol zdraví, plodnosti a říká se, že lidé, kteří mají rádi jablka jsou zábavní a charismatičtí. My jsme si při výrobě jablečného elixíru užili opravdu hodně srandy a výsledný nápoj jsme si nevěděli vynachválit.
...přečíst celý článek
    <
  • 1
  • >