Vendula Vrablová

Vendula Vrablová

Vendi tráví hodně času doma nebo v kanceláři, proto je ráda za každou venkovní aktivitu, kterou může provozovat v okolí svého bydliště. V poslední době ji nadchnul běh, a jelikož je od přírody velmi soutěživá, ráda překonává své limity a nejrůznější druhy výzev. Po náročném dni ji nejčastěji potkáte v dobré kavárně u oblíbené knihy a voňavé kávy.
Svět podle Carrie Kirsten: otázky na tělo pro jednu z úspěšných českých Youtuberek
13756

Svět podle Carrie Kirsten: otázky na tělo pro jednu z úspěšných českých Youtuberek

Carrie Kirsten, vlastním jménem Carly Kirstenová, je známou tváří české a slovenské Youtube scény. 17. letá vycházející hvězdička, jejíž videa sleduje více, než 45 000 odběratelů, se mezi svými vrstevníky těší značné popularitě. Také tato studentka jednoho pražského gymnázia s česko-španělskými kořeny, byla jednou z hvězd historicky prvního českého BeautyConu, o němž jsme vám nedávno přinesli unikátní reportáž. Nedalo nám to, využili jsme situace a podrobili ji důkladnému výslechu! Má Carrie nějakou známost? Jak to má s nevěrou, jaký typ mužů ji dokáže dostat do varu a co musíte udělat, aby s vámi šla na rande? Odpovědi na všechny tyto a spoustu dalších otázek jsou součástí následujících řádků!
...přečíst celý článek
5 tipů pro metrosexuály: jak vypadat stylově během chvíle  +  interview s youtubery Frescoot official a Danny z TVTwixx
5135

5 tipů pro metrosexuály: jak vypadat stylově během chvíle + interview s youtubery Frescoot official a Danny z TVTwixx

Ohledně slova „metrosexuál“ panuje v naší společnost poněkud negativní názor. Co si pod tímto pojmem představíte? Někoho, kdo o sebe dbá s až nepřiměřenou zarputilostí? Muže s homosexuální orientací nebo jen člověka, který úpravou zevnějšku tráví více času, nežli jeho vrstevníci? Ať už jsou vaše názory jakékoli, obecné definice metrosexuála charakterizují jako člověka, který péči o svůj zevnějšek věnuje velké množství času, ale i finančních prostředků.
...přečíst celý článek
Recenze Remington na vlastní tváři: vybíráme holicí strojek nové generace
3838

Recenze Remington na vlastní tváři: vybíráme holicí strojek nové generace

Pánové, ruku na srdce – kdo z vás pravidelně neproklíná porost na své tváři a nutnost jeho pravidelné údržby? Jistě nám dáte za pravdu, že jen v málokteré situaci vám odumře tolik nervových buněk a vláken, jako právě při úpravě svého zevnějšku. Ale na vaši obranu – vybrat si kvalitní holicí strojek není v dnešní době ani trochu jednoduché. Přesto, že je nabídka opravdu bohatá, čas od času se můžete setkat s výrobkem, který si označení „holicí strojek“ vysloužil naprosto neoprávněně. Proto jsme rozhodili sítě a pod pohrůžkou (kruté a mučivé smrti) donutili naše kolegy k testování tří holicích strojků od společnosti Remington. Jak toto testování dopadlo? Dozvíte se v naší rozsáhlé recenzi!
...přečíst celý článek
Zažila jsem historicky první český BeautyCon na vlastní kůži a přináším vám unikátní reportáž o vznikajícím fenoménu
3579

Zažila jsem historicky první český BeautyCon na vlastní kůži a přináším vám unikátní reportáž o vznikajícím fenoménu

30. května 2015, 10 hodin ráno, pražské studio Pozitiv a hlouček netrpělivě postávajících slečen. Tak přesně takhle nějak začal historicky první český BeautyCon – unikátní událost, která má ve světě nevídanou oblibu. Youtube i sociální sítě pár dnů před konáním této události zahltila výzva známé Youtuberky Carrie Kirsten a její kolegyně Meshi, která je ve světě online krásy poměrně čerstvým nováčkem, jenž si ovšem velmi rychle buduje silnou základnu fanoušků a odběratelů. Ve svém videu fanouškům obě Youtuberky odhalily pečlivě utajované tajemství, vyzvaly je ke spolupráci na unikátním projektu a návštěvě stověžaté matičky Prahy s příslibem šokující změny vizáže. Jak akce nakonec dopadla? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to!
...přečíst celý článek
12 triumfů v rukou legendárních výrobců auto-rádií aneb s čím se u „no name“ výrobků zaručeně nesetkáte
2632

12 triumfů v rukou legendárních výrobců auto-rádií aneb s čím se u „no name“ výrobků zaručeně nesetkáte

Jak vypadá vaše cesta do práce? V polospánku najdete na parkovišti svého plechového miláčka, uchýlíte se do jeho útrob a takřka poslepu nahmatáte onu magickou krabičku, do níž vkládáte nemalé naděje. Zvuky, jež vyluzuje, vás dokáží probrat, pořádně nakopnout, ale třeba i motivovat před důležitou pracovní poradou. Tušíte, o čem je řeč? Máte-li na jazyku „autorádio“, pak je váš odhad a úsudek stoprocentně správný!
...přečíst celý článek
Smoothies boom: nestíháte? Nemáte čas? Připravte si smoothie „to go“!
2951

Smoothies boom: nestíháte? Nemáte čas? Připravte si smoothie „to go“!

Známe to všichni. Otřesný zvuk budíku, rychlá návštěva koupelny v polospánku a úprk na metro či parkoviště. O snídani doma ani nezakopneme a žaludek se o svůj příděl začne hlásit již v metru, nejpozději pak po příchodu do práce. Na stole máme zbytek vody od včerejška a v kuchyni zapomenutý hrnek od kávy. Po jídle samozřejmě ani památky.
...přečíst celý článek
Recenze Remington IPL: Konečně bezbolestná epilace s viditelnými výsledky
11653

Recenze Remington IPL: Konečně bezbolestná epilace s viditelnými výsledky

Venkovní teploty se zvyšují a to neodmyslitelně vede ke zkracování dámských sukní a odhalování kolen. Která dívka či žena alespoň občas nezatouží mít nohy hodné přehlídkových mol? A kolik z nás se dennodenně trápí s ostrými žiletkami a pěnou na holení ve snaze se obdivovaným nohám modelek alespoň trošku přiblížit? Dámy, vyhoďte žiletky, zapomeňte na bolestivé vytrhávání chloupků a seznamte se s absolutním favoritem ve světě IPL epilace, jenž nese název Remington IPL6500 i-Light Pro. Dost bylo otravného holení a vytrhávání, světlo světa spatřil ultra moderní vynález, který přepíše budoucnost epilace! Pojďte se s tímto moderním IPL společníkem detailně seznámit a zamilujte se ještě dnes!
...přečíst celý článek
Lungo: slabší šálek větší kávy
6472

Lungo: slabší šálek větší kávy

V dnešní hektické době stále někam spěcháme, myslíme na hromady úkolů a jsme pod neustálým tlakem. Mnohdy nemáme dostatek volného času a potýkáme se s vyčerpáním. Je to daň za relativní blahobyt, ve kterém žijeme. Proto není divu, že lidstvo konzumuje obrovské množství kofeinu a mnozí si bez povzbuzujícího šálku kávy snad ani nový den nedokáží představit. Vstříc nám vychází tradiční espresso, které na dva loky „kopneme“ a můžeme pokračovat ve svých povinnostech. O to vzácnější budiž chvíle, kdy si můžeme chuť kávy vychutnat v klidu a v okruhu přátel. Proto si společně s námi nabídněte lungo, prosím.
...přečíst celý článek
Revoluce v grilování aneb jde to i jinak:  bez ohně, bez námahy, bez tuku a s pomocníky!
2856

Revoluce v grilování aneb jde to i jinak: bez ohně, bez námahy, bez tuku a s pomocníky!

Venkovní teploty posledních dnů jsou předzvěstí počátku letní sezóny, s níž je neodmyslitelně spojeno pohodové posezení na zahrádce v okruhu rodiny či přátel u křupavého grilovaného masíčka, piva nebo oblíbeného vínka. Pokud i vy netrpělivě vyčkáváte na počátek grilovací sezóny nebo jste dokonce již zazimovaný gril vytáhli, pak nám dáte jistě za pravdu, že chuť grilovaného masa a zeleniny, případně ovoce je jednoduše neodolatelná. Víte ale, že díky domácím kontaktním grilům se nemusíte ohlížet na rozmary počasí či venkovní teploty a oblíbenou grilovanou pochoutku si připravit během několika mála minut pěkně v pohodlí svého domova? A víte taky, že taková večeře připravená dle základních grilovacích zásad je mnohdy lepší, než klasický chleba s máslem? Pojďme se společně podívat, jak si připravit grilované pochoutky bez rizika a během několika mála minut. Těšit se můžete nejen na praktické rady, ale také několik chutných, rychlých a dietních receptů.
...přečíst celý článek
Legendární značky – Russell Hobbs – část. 8
3672

Legendární značky – Russell Hobbs – část. 8

Zmíníte-li před jakýmkoli Britem značku Russell Hobbs, okamžitě se mu rozzáří oči a jeho chuťové pohárky zažijí velmi příjemné déjà vu. Proč? Tato značka je totiž synonymem vysoce funkčních a designových kuchyňských spotřebičů té nejvyšší kvality. Za dobu svého vzniku se navíc může pochlubit hned několika prvenstvími, v nichž se snoubí spotřebiče pro dřívější dobu nadčasové, v kombinaci s inovacemi, které usnadňují život milionům lidem na celém světě. Ale pěkně popořádku. Pohodlně se usaďte a nechte se unést jedinečným příběhem, na jehož počátku stál velký sen a možná až příliš troufalý nápad.
...přečíst celý článek
Geniální multicooker: můžete vařit, péct i smažit v jediném hrnci
3702

Geniální multicooker: můžete vařit, péct i smažit v jediném hrnci

S největší pravděpodobností to známe všichni. Ve snaze vykouzlit poživatelný oběd nám po tomto heroickém výkonu na kuchyňské lince zůstane hromada připečených hrnců, mastných pekáčů, talířků, ulepených naběraček, měchaček, vařeček, hrníčků a v neposlední řadě také špinavých příborů. A aby toho nebylo málo, linku zdobí také nejeden kuchyňský robot zapatlaný bramborovou kaší, ponorný mixér se zbytky dýňové polévky a domácí pekárna, v jejichž útrobách se „skví“ nalepené těsto. Požitek z dokonalého obědu je rázem ten tam ihned, jakmile máme takovou spoušť uklidit.
...přečíst celý článek