Vysoce kvalitní přenosná základna pro iPod

Vysoce kvalitní přenosná základna pro iPod

     Jaké by to bylo léto bez hudby. Hudbu máte doma, v autě, v práci... ale ani na jednom místě se v době krásných slunečných dní nesluší zdržovat :-). Proto jakmile opustíte tyto prostory, zákonitě se musíte vzdát hudby. To je však už minulostí. Harman/Kardon přináší přenosnou základnu s reproduktory!
Jestli i v exteriérech požadujete kvalitní zvuk, řešení je tady. Umírněný, absolutně funkční design, neporovnatelný provoz a jednoduché použití. Od jeho hladké, ochranné iPod® základny a elegantního RF dálkového ovladače až po obloukovou rukojeť z nerezavějící oceli – to je řešení do přírody, na chatu či do stanu – prostě tam, kde trávíte svůj volný čas.

     Tomuto účelu je přizpůsobené i napájení. Můžete si vybrat ze standardního, z běžné elektrické zásuvky nebo z baterií. Jako zdroj zvuku vám poslouží Apple® iPod univerzální adaptér základny, který je kompatibilní s většinou verzí iPod, včetně nano a 5G verzí. Připojení stereo mini konektorem taktéž umožňuje vychutnat si vysoce kvalitní audio z různých jiných zařízení, jako jsou MP3 a CD přehrávače, přenosné počítače a laptopy.

     Smart RF dálkový ovladač pro obousměrnou komunikaci v režimu hudby umožňuje nastavit hlasitost, volit skladby a zrychlené vyhledávání skladeb dopředu/dozadu z kteréhokoliv místa v místnosti. V režimu navigace poskytuje plnou funkčnost iPod. Prohlížení skladeb, interpretů nebo albumů a výběr seznamů, postupné prohlížení fotografií a videa je také lehké, jako kdybyste drželi iPod v ruce. Ovládat všechny funkce můžete i „ručně“ pomocí jednoduše použitelných dotykových ovladačů. Jeden dotyk zvýší nebo sníží hlasitost, jeden dotyk ztlumí nebo obnoví zvuk. A Go + Play si zapamatuje vaše předcházející nastavení, při zapnutí systému.

     Go + Play poskytuje svůj čistý, přesný zvuk a vynikajicí provoz charakterizuje pro značkové technologie vyvinuté speciálně pro reálný multimediální zvuk. Atlas™ a Ridge reproduktory jsou duální, Atlas woofery schopné vrcholového pohybu téměř 2,5 cm pro přiléhavou, přesnou basovou reprodukci, zatímco duální Ridge vysoce a středněrozsahové reproduktory poskytují bohatý, širokospektrální zvuk. Digital Power a DSP Go + Play doručují dynamicky laděnou digitální audio cestu. Čisté a kompaktní digitální zesílení spolu s DSP (Zpracovaním digitálního signálu) ekvalizací dostatečně poskytuje reproduktorům bezproblémový provoz.

     Slipstream Port design je patentovaná skladba portu, vylepšuje výstup basů s minimalizací zkreslení. Pomocí AEMS (Systém zdokonalené správy energie) může pracovat až 16 hodin při nominálních úrovních poslechu s osmi novými bateriemi. Pro prodloužení životnosti baterií se zařízení automaticky přepne do režimu spánku, není-li je přítomný vstupní signál. Systém se obnoví na předcházející úroveň hlasitosti jedním dotykem.

     Technologie COE (Počítačem optimalizovaná ekvalizace) a OCT (Topologie optimalizované komprese) zajišťují čistý, přesný zvuk při vysokých výstupních úrovních.

     Není nad čím váhat – model Go + Play™ je ta správná a ideální volba, abyste si mohli vzít hudbu kamkoliv s sebou. A nejenom hudbu – ale špičkový zvuk z dílny Harman/Kardon!
comments powered by Disqus