Tereza Vidimová

Tereza Vidimová

Test epilátoru Homedics: Interview s testerkou po 4 měsících používání
6379

Test epilátoru Homedics: Interview s testerkou po 4 měsících používání

Protože se blíži období krátkých sukní a rukávů, přinášíme vám rozhovor s testerkou inovativního přístroje Homedics IPL-HH170 Epilátor Duo Pro + fotorejuvenizace pleti, který kombinuje obě výhody AFT a IPL technologie. Díky nové generaci pulzního světla je epilace ještě komfortnější a účinnější. Jak se testerce s přístrojem pracuje? Vidí po 4 měsících nějaké změny a využívá speciální funkce omlazení pokožky, tzv. fotorejuvenizace? Na toto všechno a ještě pár dalších otázek jsme se nebáli zeptat a odpovědi vám teď přinášíme!
...přečíst celý článek
Ariete Party time aneb Čas na pořádnou zábavu!
78942

Ariete Party time aneb Čas na pořádnou zábavu!

Zavzpomínejte na dětská léta. Na dobu, kdy po městě a vesnici jezdily poutě, na chvíle s kamarády a spolužáky, kteří slavili narozeniny, konec školního roku nebo třeba začátek hlavních prázdnin. Co na takové pořádné oslavě či pouti nesmělo za žádných okolností chybět? Konfety, balonky, popcorn, párky v rohlíku, hranolky, hot dogy a hlavně hromady cukrové vaty a zmrzliny! Jestliže na tomto místě zamačkáváte v oku nostalgickou slzu, nezoufejte! Nezapomenutelné party a oslavy přece nepatří jen malým! S party pomocníky Ariete v typickém retro designu 60. let můžete uspořádat nezapomenutelnou oslavu narozenin se vším, co k takové pořádné akcičce patří!
...přečíst celý článek
Homedics jako technologický inovátor
3545

Homedics jako technologický inovátor

Chloupky na různých místech má sice od přírody většina z nás, ale někdy trávíme až příliš mnoho času tím, že se jich snažíme zbavit. Metod epilace či depilace sice existuje celá řada, ale jedno mají společné - jsou mnohokrát nepříjemné, bolestivé a ošetření se musí provádět pravidelně. Skutečně dnes neexistuje nějaký způsob, jak se zbavit ochlupení bezbolestně a přitom spolehlivě? Jistěže existuje! Zapomeňte na vosky nebo vytrhávání chloupků, budoucnost patří technologii IPL.
...přečíst celý článek
Homedics IPL – jak funguje
3946

Homedics IPL – jak funguje

Homedics IPL-HH170 Epilátor Duo Pro je unikátní přístroj, který v sobě spojuje nejmodernější způsob epilace a neinvazivního ošetření pokožky. Již po několika ošetřeních s ním můžete omladit a zregenerovat pleť, zbavit se obtížných chloupků, vrásek, skvrn, žilek a dalších drobných vad na kráse. Zajímá vás, jak tento přístroj funguje a co od něj můžete jako uživatelé čekat? V následujících řádcích se vám právě na to pokusíme odpovědět.
...přečíst celý článek