TechBox

TechBox

Časopis TECHBOX je najkomplexnejší slovenský lifestylovo-technologický dvojmesačník, ktorý má stabilnú pozíciu na trhu a silnú čitateľskú základňu. Vychádza už od roku 2010. Zaujme najmä kvalitným odborným obsahom a atraktívnym grafickým spracovaním.
Představení JBL Bar 9.1 True Wireless Surround Sound
563

Představení JBL Bar 9.1 True Wireless Surround Sound

JBL po dlouhém čase představil svůj první soundbar s podporou virtuálního prostorového Dolby Atmos zvuku. Zatímco konkurenční značky mají už déle v nabídce soundbary s Dolby Atmos, JBL se tomu vyhýbalo. Až doposud. JBL Bar 9.1 True Wireless Surround Sound nabídne 820 W výkonu, odnímatelné zadní reproduktory a docela slušnou cenu. Samozřejmostí je nevtíravá černá barva s pololesklým efektem. Reproduktory kryje černá kovová mřížka, uprostřed má i nenápadný LED displej. Celkově jde o sestavu 5.1.4ch, tedy 5 kanálů směřuje k divákovi přímo a 4 vzhůru pro co největší efekt prostorového zvuku. O zvuk se stará dohromady 13 reproduktorů a jeden basový reproduktor. Zadní reproduktory mají po 60 W a na jedno nabití ze soundbaru vydrží hrát 10 hodin. Nabití trvá do tří hodin. Samotný soundbar bez zadních reproduktorů nabízí 400 W díky 4 hlavním měničům směřujících dopředu s trojicí tweeterů a dvěma měniči směřujících vzhůru právě pro vytváření Dolby Atmos zvuku. Zážitek z Dolby Atmos je v této kategorii absolutně špičkový.
...přečíst celý článek
Trojice bezdrátových sluchátek od JBL potěší každé ucho
826

Trojice bezdrátových sluchátek od JBL potěší každé ucho

JBL před letní sezónou přináší další modely bezdrátových sluchátek. Začátkem června jsme vám představili sluchátka JBL Tune 220TWS a JBL Live 300TWS a vyzkoušeli na vlastní uši skvělé JBL Club 950BT NC v souboji s Harman Kardon FLY ANC. Dnes pokračujeme s modely, které potěší nejen každé ucho, ale i různé tlustou peněženku. Začneme zajímavým on-ear kouskem JBL TUNE 750BTNC.
...přečíst celý článek
Recenze JBL Boombox 2
929

Recenze JBL Boombox 2

Léto je před námi a s ním i zahradní oslavy a grilování. Právě na nich nemůže chybět dobrá hudba, o kterou se vám dokonale postará bezdrátový reproduktor JBL Boombox 2. Ten navazuje na svého úspěšného předchůdce a přidává novou funkci PartyBoost, která nahrazuje Connect+ a umožňuje propojit až 100 reproduktorů JBL s touto funkcí. Po designové stránce se jedná o nádherný kus masivního reproduktoru, který má hmotnost téměř 6 kg. Na přenášení slouží šikovné držadlo. V jeho spodní části nechybí ukazatel stavu baterie. Reproduktor se ovládá velmi jednoduše - stačí zapnout a po prvotním spárování se smartphonem se JBL Boombox 2 už automaticky připojí. Hlasitost můžete ovládat přímo přes smartphone nebo přes tlačítka na reproduktoru. Zde také navíc můžete ovládat i spuštění/zastavení aktuální skladby. Škoda jen, že v JBL nepřidali k reproduktoru dálkový ovladač, se kterým by se dal reproduktor na dálku zapnout a vypnout. Také by při ceně reproduktoru potěšilo integrované FM rádio. Potěší alespoň 3,5 mm jack, který je ukrytý spolu s dalšími konektory pod voděodolným krytem.
...přečíst celý článek
Recenze Harman/Kardon Aura Studio 3
1084

Recenze Harman/Kardon Aura Studio 3

Když mi přistál na stole ikonický reproduktor od Harman Kardon, hodnou chvíli jsem se jen kochal pohledem na tento designový kousek. Pak jsem ho zapojil do elektrické sítě, spároval se smartphonem a zapnul. Řeknu vám, právě takto nějak si představuji důstojný kousek audiotechniky hodný roku 2020. Kromě tradičně kvalitního zvuku se budete těšit i z jeho neobvyklého, ale plně funkčního tvaru s elegantním, vlnivým LED osvětlením. Právě toho jsem se nejvíc obával. Netoužil jsem, aby mé oblíbené skladby provázely kolotočářské duhové barvy. Naštěstí tomu tak není. Světlo je decentně bílé a nijak si neuzurpuje vaši neustálou pozornost. Spíše vás nutí ponořit se do poslouchané hudby a vedle ní nechat volně plynout své myšlenky. Na druhou stranu někomu může vadit, že není možné změnit režim osvětlení tak, jak to známe například z modelu JBL Pulse 4.
...přečíst celý článek