Profesionální nehty v pohodlí domova

Profesionální nehty v pohodlí domova

     Vizitkou každé ženy jsou krásně upravené nehty, ne však každá z nás najde dostatek peněz a času na pravidelné návštěvy nehtových salonů. Nabízíme Vám řešení – vytvořte si nádherné a pevné nehty v pohodlí domova pomocí sady značky RIO 14 DAY UV GEL jedná se o ojedinělý výrobek pro domácí použití, který se v těchto dnech objevuje na našem trhu.
RIO 14 DAY UV GEL CLEAR POLISH     Chrání  a posiluje přírodní nehty po dobu 14 dnů, jeho aplikace je snadná, pozdější odstranění bez nutnosti pilování - nedochází tak k poničení Vašich nehtů. Další výhodou je samotný materiál, který nijak neomezuje kvalitu a růst přírodních nehtů. Set obsahuje vše potřebné k vytvoření profesionálního vzhledu včetně bohatého příslušenství, potřebujete jen Váš oblíbený lak na nehty - oproti podobným profesionálním produktům, kde je barevnost omezená, tak získáte možnost široké  barevné variability. Základem této sady jsou dvě složky, obě jsou ve formě laku - základní a vrchní (konečná). Vrchní vrstva UV gel  je nejdůležitější, jedná se o gel v lahvičce, který vypadá jako klasický lak na nehty ale má životnost gelu. Aplikace je tudíž velmi jednoduchá a zvládne ji bez problémů každá žena. Probíhá ve třech krocích – nejprve nanesete základní vrstvu, po jejím zaschnutí aplikujete svůj oblíbený lak na nehty, následně doplníte UV čistý gel, který vytvrdíte pod UV lampou (je součástí balení). Takto můžete postupovat i u nehtů na nohou, UV lampa je uzpůsobená i této možnosti. Součástí výrobku je samozřejmě i detailní návod, který Vás bude instruovat krok po kroku. Jen pro srovnání - ceny v profesionálních salonech se u této technologie pohybují v průměru 400,-Kč za jednu aplikaci, při pultové ceně kompletní sady 1.990,-Kč se jedná o zhruba 5 návštěv (kompletní sada by měla postačovat zhruba na 15 aplikací). Distributor pro český a slovenský trh nabízí možnost doobjednání kompletního příslušenství. Vyzkoušejte - ať jste žena v domácnosti nebo vytížená manažerka tento výrobek určitě oceníte. Starosti s nehty máte na 14 dnů vyřešené, zapojte svou fantazii a vytvořte si originální a přirozenou manikúru, kterou Vám budou ostatní ženy závidět!

     Pár informací o výrobci: Hlavním krédem značky RIO  je dostupná  péče o krásu v pohodlí domova, srovnatelná s běžnou procedurou ve specializovaných salonech. RIO je britskou značkou, která ctí hodnoty a tradice, proto veškeré produkty vyrábí na území Spojeného království. Tento způsob výroby umožňuje rychle reagovat na potřeby evropských zákazníků, pod přímým dohledem odborníků, kteří výrobky navrhují.

Autor: Štěpánka Kůsová
comments powered by Disqus