Hodnota zdraví

Hodnota zdraví

     Znečištění ovzduší je aktuálně největším problémem nejenom ve městech ale díky topení fosilními palivy a častým teplotním inverzím i v menších obcích. Všudypřítomné prachové částice a neustálý nápor na dýchací ústrojí naší populace vytváří předpoklady pro chronické respirační onemocnění a vznik různých alergií. Ohrožené jsou horní cesty dýchací, nosní sliznice, průduškový epitel ale i kůže, spojivky atd. Většinou dochází k lokálnímu podráždění nebo poškození buněk postihnutého orgánu, což si může vyžádat pracovní neschopnost a užívání léků na předpis.
Naštěstí v současnosti už je možné výrazně zlepšit čistotu vzduchu ve svém okolí. Na náš trh v těchto dnech přichází unikátní britský vynález Cleanaer, který byl celosvětově patentovaný firmou Atrium Innovation Ltd. Této unikátní čističce vzduchu byla udělená prestižní pečeť britské nadace BAF pro svoji schopnost odstraňovat alergeny a prachové částice z okolního prostředí. Dokáže také redukovat pachy a působí též jako osvěžovač vzduchu.

     Zároveň likviduje bakterie a viry (nezávislé testy prokázaly, že snižuje počet mikrobů ve vzduchu, což může výrazně snížit riziko infekce). Bylo vědecky dokázáno, že ze vzduchu odstraní až 99,9% různých chřipkových virů, což je právě v tomto období aktuální. Je testovaný podle normy EN 14476:2007-02 proti chřipkovému viru typu A H1N1 (prasečí chřipka).

     Jen 23 cm vysoký přístroj pracuje zcela tiše, jelikož nenasává vzduch do zařízení ale odstraňuje problém úpravou vzduchu bez použití ozonu. Tato novinka mezi čističkami vzduchu totiž uvolňuje miliony kapalných iontů (Liquidions) v krátkých intervalech každé 2 minuty, 24 hodin denně. Tyto kapalné ionty jsou lidským okem neviditelné, kolují v přirozeném ovzduší, vyhledávají nežádoucí částice s kterými se spojí, neutralizují je  a následně stáhnou k zemi. Nepřetržité uvolňování kapalných iontů zabezpečuje konstantní tok, který zamezuje výskytu nových negativních částic a to i např. z kýchnutí.Testy prokázaly, že částice odstraněné ze vzduchu se drží při zemi a dále necirkulují. Díky celoplošnému proudění vzduchu kapalné ionty proniknou do každé části místnosti a vyčistí objem vzduchu až 80m3 za méně než pět minut. Vzhledem ke své velikosti se kapalné ionty pohybují volně v prostoru s velkým rozptylem a dokáží se usadit na všechny exponované plochy, jako jsou vypínače světel, kliky dveří, vodovodní baterie, atd. Tato unikátní technologie neustále pročišťuje prostředí, tím chrání místnost proti novým negativním částicím, virům a mikrobům ihned jakmile se vyskytnou.

     K dispozici je náplň bez vůně Pure Allergy, dále jemná levandulová French Lavender, populární Tea Tree a aromatická Pure Scent. Uživatelé ocení jemně provoněnou místnost
a ušetří za používání chemických osvěžovačů.

     Zákazníci, klienti i zaměstnanci určitě uvítají přínos čističky vzduchu Cleanaer v domácím prostředí, prodejnách, hotelech, kancelářích, školách, školkách, fitness centrech ale i v čekárnách lékařů, lékárnách, nemocnicích. Cleanaer zkrátka ocení každý, kdo si váží hodnoty čistého vzduchu, má problémy s alergií, astmatem či chce chránit sebe i své okolí před hrozbou chřipky.
Woman Sick
comments powered by Disqus