Co budeme vystavovat na HighEnd Slovakia 2009

Co budeme vystavovat na HighEnd Slovakia 2009

     Společnost DSI Slovakia – autorizovaný dovozce a distributor značkové spotřební elektroniky si Vás dovoluje pozvat do své expozice 4. ročníku výstavy stereo, hifi a home cinema HIGH END SLOVAKIA 2009!: Hotel Crowne Plaza, Bratislava, 26.9. - 27.9.2009 (sobota – neděle od 10.00 – 18.00 hod.)
V naší expozici v -1. poschodí v salonu LONDON III se budete moci blíže seznámit se světovými značkami AKG, JBL, INFINITY a Harman/Kardon, které patří mezi významné výrobce domácí audio techniky a vyznačují se vysokou kvalitou, nadčasovým designem, nejnovějšími technologiemi a získávají množství ocenění. Tento rok Vám na výstavě představíme horké novinky uvedených značek:

- novou modelovou řadu receiverů značky Harman/Kardon 2009/2010 a blu-ray přehrávač BDP10
- top model reproduktorů od značky INFINITY – PRELUDE FORTY
- vychutnejte si skutečné stereo na zesilovači HK990, který získal ocenění EISA pro rok 2009/2010 jako nejlepší stereo zesilovač
- poslechněte si reproduktory JBL LS80 oceněné cenou EISA pro rok 2008/2009 v kategorii nejlepší reproduktory
- představíme Vám úplně NOVÝ audio systém od HARMAN/KARDON MS100
- pro příznivce sluchátek máme připraveny novinky od AKG - K370, K430WHITE a K316
- majitelé iPodů a iPhonů si budou moci vyzkoušet nejširší sortiment multimediálních reproduktorů JBL a Harman/Kardon
- ve SLOVENSKÉ PREMIÉŘE zažijete 2.1-multimediální reproduktory JBL CREATURE III
- fanouškům značky ROXY předvedeme nová sluchátka JBL ROXY
- představíme Vám i top série kabelů od německého výrobce VIVANCO - PROWIRE a SHQ

     Těšíme se na Vaši návštěvu v naší expozici, kde budete moci vidět i další zajímavé produkty.

Marek LUKÁČ
DSI Slovakia
Manager HARMAN GROUP

O produktech
JBL LS80JBL LS80
     Reproduktory, které byly oceněny cenou EISA pro rok 2008/2009 v kategorii nejlepší reproduktory, nastolila společnost JBL nový standard pro své high-endové reproduktorové systémy. Vysoká pozornost věnovaná každému detailu, od vyjimečného akustického propracování a neuvěřitelného prostorového podání, po vysoce kvalitní mistrovskou práci při výrobě – to všechno jsou vlastnosti těchto reproduktorů, které navazují na tradici hudební excelence značky JBL. Reproduktory jsou  elegantně vloženy do špičkově zpracované ozvučnice, vnější vzhled je umocněn panely vyrobenými z vysoce leštěného ebenového dřeva, které určitě skvěle zapadnou do každého prostředí.

Harman/Kardon AVR660 Slovenská  premiéra!
AVR660     Jeden z TOP modelů receiverů s technologií Dolby Volume, která automaticky upravuje úroveň hlasitosti při přepínání mezi zdroji a kanály, čtyřmi HDMI vstupy, Faroudja DCDi Cinema video zpracováním, všemi nejnovějšími Dolby a DTS audio režimy, firemním Logic 7 zpracováním, EzSet/EQ systémem pro přesnou kalibraci místnosti, USB a iPod připojitelností. To vše dělá z AVR 660 neobvykle všestranného interpreta a jeho plnobarevné grafické rozhraní z něj dělá neobyčejně přátelské zařízení. Krom toho AVR 660 jednoduše umožňuje multizónové audio nastavení a má programovatelný dálkový ovladač se schopností naučit se příkazy osmi zařízení.

AKG K370AKG K370  Slovenská  premiéra!
     Všichni hudební profesionálové závislí na studiových sluchátkách – vysoká citlivost, široký dynamický rozsah a vysoký akustický tlak - mají nyní k dispozici mimořádně lehká, přenosná sluchátka do uší K 370. Pomocí adaptéru, prodlužovacího kabelu a pouzdra na nošení, které je vhodné taktéž pro Váš iPhone, nejsou žádná jiná sluchátka lepším společníkem na cestách.

Harman/Kardon MS100 Slovenská  premiéra!
H/K MS100     Před více než 50-ti lety, společnost Harman/Kardon prodala úplně první audio receiver, vysoce výkonný komponent spojující funkce několika výrobkův, které byly předtím k dispozici pouze samostatně. Nyní přichází na trh s vysoce výkonným audio systémem MS100 s CD přehrávačem, FM tunerem, základnou pro iPod, integrovanými reproduktory a přídavnými vstupy pro jiná audio zařízení. Jde o atraktivní, kompaktní komponent ideální pro využití doma i v práci – resp. téměř kdekoli. 

Harman/Kardon HK990
H/K HK990     Vychutnejte si skutečné stereo na zesilovači, který získal ocenění EISA pro rok 2009/2010 jako nejlepší stereo zesilovač. HK 990 je největším silákem mezi zesilovači nesoucimi jméno Harman/Kardon a je víc než schopný ovládat reproduktory s nejnáročnější konstrukcí bez toho, aby se byť jen zapotil. Jeho impozantní výkon by byl ničím, pokud by zvukový přednes HK 990 nebyl velmi kultivovaný, vyčnívající nad udávané watty a ampéry. Kromě toho nabízí kombinaci obdivuhodných funkcí jako je volba samostatných optických či digitálních vstupů nebo jen analogové trasy signálu, jako i technologii Real-Time Linear Smoothing (RLS IV) čtvrté generace, 2.2-kanálovou EzSet/EQ kalibraci optimalizující zvuk podle poslechové místnosti, duální výstupy subwooferu a  audiofilskou kvalitu predzesilovače gramofonové sekce.
Infinity Prelude Forty
Infinity PRELUDE FORTY  Slovenská  premiéra!
     PRELUDE FORTY znázorňují zušlechťování zásad, které nabízejí INFINITY reproduktory už více než 40 let a pokračují v dlouhotrvající Infinity tradici - dosahovat mimořádný hudební realizmus. S MRS technologií měničů pro neuvěřitelné prostorové podání zvuku, PRELUDE FORTY dosahují úroveň hudebního realizmu v celém jeho rozsahu a nabízejí teplo, které může odhalit duši jakékoli hudební charakteristiky.

HighEnd Slovakia 2009
comments powered by Disqus