Harman/Kardon AVR x55 Software Upgrade 5-26-2010

Harman/Kardon AVR x55 Software Upgrade 5-26-2010

      Tento Harman Kardon® softwarový upgrade zlepší výkonnost Vašeho AVR 255, nebo AVR 355 zaktualizováním jejich interního operačního systému, DSP (digital signal processing) firmwaru a video-processing softwaru. Na rozdíl od jiných výrobků, které jsou konstruovány s "pevnou" pamětí, jsou tyto Harman Kardon produkty vybaveny flash pamětí, která je aktualizovatelná pomocí standartního RS-232 seriového portu. Tato softwarová aktualizace zahrnuje následující aktualizace pro Vaše AVR. I přesto, že jste nemuseli zaznamenat kterýkoli z následujících problémů, doporučujeme Vám instalaci nového softwaru pro získání výhod těchto výkonnostních vylepšení:
- odstranění náhodných audio The elimination of random audio výpadků, které se vyskytovaly při poslechu v DTS® Neo:6 surround módu.
- vylepšení HDCP při použití HDMI propojení
- Oprava Lip Sync synchronizace, nyní funguje správně se všemi vstupními video zdroji.

Důležité upozornění:
     Harman Kardon vytvořil tento software speciálně pro použití s receivery Harman Kardon AVR 255 a AVR 355. Použití s jakýmikoli jinými modely, nebo značkami může způsobit poškození výrobku. NEPOUŽÍVEJTE TENTO SOFTWARE PRO JAKÉKOLI JINÉ VÝROBKY.

Systémové požadavky:
     Pro instalaci softwarového upgrade budete potřebovat standartní RS-232 propojovací kabel. Nepoužívejte "null modem" kabel, jsou v něm použity propojovací linky, které nejsou kompatibilní s Vaším AVR. Pokud Váš počítač není vybaven sériovým portem, můžete použít USB-to-serial-port adaptéry ze seznamu níže, které byly testovány pro součinnost s AVR.
- Gigaware™ Model 26-949
- StarTech.com Model ICUSB232
- IOGEAR Model Z-GUC232A

     Většina značkových adaptérů bude též použitelná, ale vzhledem k široké škále počítačů, operačních systémů a adaptérů nemůžeme zaručit, že jiné adaptéry budou fungovat ve všech případech. Budete též potřebovat přístup k počítači, který je dostatečně blízko AVR, které budete upgradovat.

Minimální systémové požadavky na počítač jsou:
- Procesor: Intel® Pentium® II procesor nebo odpovídající, nebo vyšší
- Operační systém: Windows® 2000 SP4, nebo vyšší (pro Windows 2000, nebo Windows XP budete pravděpodobně potřebovat "administrátorská" přístupová práva)
- Volné místo na pevném disku: 10MB
- Systémová RAM: 128MB
- CD-ROM mechanika (při použití CD-ROM verze programu)
- RS-232 sériový port

DOWNLOAD FIRMWARE
comments powered by Disqus