Firmware aktualizace pro AVR 255 a 355

Firmware aktualizace pro AVR 255 a 355

      Tento softwarový balík obsahuje všechny předcházející vylepšení, přidané vlastnosti a opravy chyb (viz. níže), navíc k následujícím hlavním titulům:
- Problémy, kdy je použito DVI k připojení AVR k dalšímu zdroji videa a výstup je limitován na 480p byly opraveny. Jakékoli DVI připojení nyní umožní plný rozsah dostupných video výstupů, zobrazení a programových materiálů.

Navíc k hlavním vylepšením celkových operací Vašeho AVR, jsou součástí tohoto upgrade následující specifická vylepšení:

-
AVR bude nyní zobrazovat "bělejší, než bílou" a "černější, než černou" vždy, kdy to bude možné. Upozorňujeme, že ne všechny video displeje jsou kompatibilní s těmito signály a video informace může být zobrazena jen tehdy, je-li jak zdroj videa, tak displej schopny jejího zpracování.

- Občasná zamrznutí zobrazení, nebo ztráta videa při přepínání z analogového videa na HDMI video, nebo mezi AM/FM a XM rádiem byly odstraněny.

- Korekce chvění obrazu.

- Zpracování Dolby Pro Logic IIx je nyní umožněno pro 7.1 systémy, když je vstupním zdrojem "DTS-ES Discrete."

- Zlepšena schopnost procházení při připojení iPodu k AVR prostřednictvím The Bridge II.

- Občasné poskočení, nebo cvaknutí u některých zdrojů PCM audia byly odstraněny.

- Výkon audio a video systému a HDMI kompatibilita byla vylepšena, stejně jako další nízkoúrovňové operace systému.

     Pro zjištění, zda Váš výrobek obsahuje poslední verzi software a firmware, zapněte Vaše AVR, stiskněte tlačítko a zadejte 1-2-3-4-OK na dálkovém ovládání. (Pokud tato kombinace nezobrazí číslo verze, zvolte, prosím, 1-2-3-0-OK.) Zobrazí-li spodní řádek displeje AFW v0.95.1.1, máte správnou verzi software a není třeba dalších úkonů. Je-li zobrazeno jiné číslo, pokračujte, prosím, v upgrade.
comments powered by Disqus