AV receivery Harman/Kardon už s 3D obrazem a HDMI v1.4

AV receivery Harman/Kardon už s 3D obrazem a HDMI v1.4

     Harman/Kardon je společností, která myslí dopředu a jednou z jejích výhod je i možnost aktualizace softwaru v jejích zařízeních. Proto Harman/Kardon u svých AVR umožňuje aktualizaci softwaru, jsou-li dostupné nové technologie. Díky této vlastnosti je možné prostřednictvím nové aktualizace, kterou vydal Harman/Kardon 19.8.2010, zpracování 3D obrazu přes HDMI 1.4 v receiverech AVR360/460, i když to doposud nebylo možné. Uvedená aktualizace umožní plnou kompatibilitu se všemi 3D formáty z Blu-ray přehrávačů, satelitu, nebo kabelových služeb. A co je na tom to nejlepší - tato aktualizace je dostupná zdarma níže, bez ohledu na datum, kdy jste přístroj zakoupili. Čtěte pozorně pokyny pro aktualizaci.
Update vylepšení
Verze: AFW v1.6.1.1
Datum vydání: 8/19/2010

HARMAN KARDON AVR 460 AKTUALIZACE SOFTWARU
     Tento Harman Kardon® softwarový upgrade zlepší výkon Vašeho AVR360/460 aktualizací jeho interního operačního systému. Na rozdíl od mnoha spotřebních výrobků, které jsou konstruovány s „pevnou“ pamětí, Váš AVR360/460 je vybaven „flash“ pamětí, kterou lze upgradovat prostřednictvím USB vstupu na předním panelu receiveru.

NA CO SE TENTO UPGRADE ZAMĚŘUJE
     Tento nový software upgraduje HDMI Vašeho receiveru na HDMI 1.4a s 3D. Také zdokonaluje HDMI výkon a zahrnuje všechny výhody předešlých softwarových upgradů pro AVR360/460.

URČENÍ UPDATU
Důležité upozornění:
     Harman Kardon vyvinul tento software speciálně pro použití s receivery Harman Kardon AVR 3600, AVR 2600, AVR 360 a AVR 460. Použití s jakýmkoli jiným modelem, nebo značkou může mít za následek poškození výrobku. NEPOUŽÍVEJTE TENTO SOFTWARE S ŽÁDNÝMI JINÝMI VÝROBKY.

Verze tohoto upgradu:
AFW v1.6.1.1
USB Verze
17-03-2009 02
DSP VERZE
1.1.1

Předtím, než nahrajete tento software, zkontrolujte aktuální verzi software ve Vašem receiveru:
1. Zapněte Váš receiver a stiskněte tlačítko AVR na předním panelu.
2. Stiskněte 1-2-3-0-OK na dálkovém ovládání. Na displayi Vašeho receiveru se zobrazí používaná verze softwaru.
3. Pokud se v horní řadě displaye zobrazí AFW v1.6.1.1, je již tato verze softwaru v receiveru nainstalovaná a není nutné tento upgrade použít.
4. Zobrazí-li se v horním řádku displaye receiveru cokoli jiného, než AFW v1.6.1.1, není tento upgrade v receiveru nainstalován a měli by jste tento software do receiveru nainstalovat.

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
     Pro instalaci upgradu budete potřebovat USB flash disk s alespoň 400MB kapacitou. Doporučujeme, aby na tomto disku nebyly uloženy jiné soubory, pokud již disk jiné soubory obsahuje, zkontrolujte, zda žádný z nich nemá koncovku “.bin“ na posledních třech místech názvu souboru. Jakékoli takové soubory musí být z disku vymazány, nebo uloženy v odděleném adresáři na disku. Přítomnost jakýchkoli jiných souborů s koncovkou ".bin" v koženovém adresáři paměťového disku mohou způsobit selhání procesu upgradu a pravděpodobně způsobí poškození Vašeho receiveru, na které nebude moci být uplatněna záruka.

DOWNLOAD FIRMWARE
comments powered by Disqus