Stylový zvukový systém

Stylový zvukový systém

     Hledáte komplexní zvukový systém, který Vás zaujme nejen po stránce funkčnosti, ale i designu? Určitě by jste tedy neměli pominout zvukový systém společnosti Harman/Kardon, který přináší špičkovou zábavu v lákavém provedení.
Najít kvalitní zvukový systém, který potěší oko i náročného estéta není ani v dnešní době vůbec jednoduché. Většina modelů je totiž stále ješte typická takzvaným pouťovým designem, který se bohužel nehodí do každého prostředí. Pokud tedy hledáte přístroj, který by Vás měl oslovit nejen po funkční stránce, ale i po stránce svého provedení, tak by jste určitě neměli minout novinku od renomované značky Harman/Kardon. Model MS 100 je totiž už na první pohled skutečně originální, přičemž však tato originalita nemá nic společné s extravagancí. Přístroj je totiž tvořen primárně z černých plastů a jediným barevně odlišným prvkem je displej s modrými znaky. Díky oblému půdorysu a zkosené horní části obsahující displej je výsledný dojem na velmi vysoké estetické úrovni, což předurčuje tento přístroj i jako skvělý designérský doplněk pro náročné uživatele.

     Výrobce se však nezaměřil jen na samotný design, ale nabízí i ukázkovou funkční výbavu. Základem je samozřejmě integrovaný zvukový systém, který je založen na přítomnosti kvalitních reproduktorů s basreflexovým otvorem. Reprodukce zvuku je tak na rozměry samotného přístroje velmi dobrá, přičemž zde nechybí rovněž dynamika zvuku jako i přirozené podání středního pásma a výšek. Pro milovníky taneční hudby je tu dokonce přítomen výstup na externí subwoofer, který zaručí ještě hutnější basy. Svoji oblíbenou hudbu můžete přehrávat vícero způsoby. Integrovaná štěrbinová CD mechanika zvládne kromě klasického CD Audia i komprimované formáty MP3 / WMA, přičemž jsou podporována i přepisovatelná média. Samozřejmostí je zde přítomný FM RDS tuner a najdete tu až tři přídavné audio vstupy – 3,5 mm konektor na předním panelu + duální RCA konektory a digitální audio vstup na zadním panelu. Pro nejoblíbenější sérii MP3 přehrávačů – iPod a iPhone – je přítomen speciální konektor, díky kterému máte k dispozici skutečně široké možnosti jejich ovládání. Specialitou je i obrazový výstup, který využijete s modely, vybavenými možností zobrazování fotografií a přehrávání videa. Aby toho nebylo málo, nachází se zde i USB konektor, kterým můžete připojit přístroj s počítačem a následně využít možnost synchronizace přehrávače se software iTunes. S přístrojem můžete samozřejmě usínat (funkce Sleep) a nechýbí zde ani funkce buzení, která zpříjemní Vaše ranní vstávánía oblíbenou hudbou.

     Harman / Kardon MS 100 tak představuje vynikající skloubení luxusního designu s množstvím funkcí, přičemž nechýbí ani velmi dobré zvukové podání. Ukázkově je tu zpracováno i samotné tělo přístroje, přičemž se můžete těšit nejen na perfektní design, ale i na kvalitní materiály a bezchybnou konstrukci. Tento přístroj tak dokáže zapadnout prakticky kamkoli – od ložnice, přes luxusní obývací pokoj, až po stůl náročného businessmana. Jediným „mínusem“ tak může být pro někoho mírně vyšší cena, avšak dobře víme, že za kvalitu se prostě platí.

Harman Kardon MS 100

Escape December 2009 - Marec 2009 
comments powered by Disqus