TomTom Golfer: už i golfisti mají své inteligentní hodinky

TomTom Golfer: už i golfisti mají své inteligentní hodinky

TomTom uvádí na trh nové sportovní hodinky TomTom Golfer určené pro golfisty. Díky integrovanému GPS vědí hodinky přesně, kde se hráč nachází. Jednoduchá grafika potom ukazuje hřiště včetně vzdálenosti k překážkám a layupům. Krátký poled na zápěstí poradí s nejlepším přiblížením ke greenu. Tyto informace jsou dostupné pro 34.000 golfových hřišť po celém světě, aktualizují se prostřednictvím aplikace pro telefony. S telefonem tedy spolupracovat umí, inteligentní josu však i jiným způsobem, jako napřklad hodinky platformy   Android Wear - nezobrazí notifikace, zpravy, hovory apod.
"Komplexní přehled o tom, co golfisty na hřišti čeká, jim pomáhá zlepšovat skóre", říká Senior Trade Marketing Manager CZ & SK spoločnosti TomTom. "TomTom Golfer ukazuje podstatné údaje velmi přehledně, golfistům stačí pohled na displej a mohou se lépe rozhodnout, což vede ke zlepšení jejich hry."

Načítám video ...

TomTom Golfer byl navržen pro pohodlí golfistů a chlubí se svou lehkostí a slim deignem. Využívá technologii GPS k automatickému rozpoznání blízkých golfových hřišť i k vyhleáváí další jamkyy. Golfista si s jeho pomocí může také udržovat přehled o svém skóre, vzdálenosti a času hry. 

TomTom Golfer je možné už od dnes předobjednávat za 259€.
comments powered by Disqus