Proč si koupit outdoorový reproduktor

Proč si koupit outdoorový reproduktor

Reproduktor, nebo záložní zdroj energie pro případ nouze? Věřte nebo ne, outdoor reproduktor může posloužit oběma způsoby, dokonce v několika různých situacích. A to je pádný důvod pro jeho pořízení nejen pro milovníky pobytu v přírodě, ale i pro ty, kteří často pořádají konferenční hovory a neradi se s kolegy krčí nad jedním jediným telefonem v místnosti. Reproduktor se dá skvěle použít pro přenos zvuku i na poradách a školeních v menších prostorách.
Záleží na každém, jak a při jaké příležitosti reproduktor do svého života pustí. Nabízí se celá škála možností a způsobů využití. Vezměte si ho na túru do hor nebo na chatu k táboráku. Přichyťte si ho za pásek nebo ho vsuňte na kole do držáku na lahev. V neposlední řadě vám skvěle poslouží jako powerbank  – záložní zdroj energie, který poskytne nezbytný pohon vašemu telefonu, navigaci nebo outdoorové kameře v případě jejich vybití. Některé modely reproduktorů lze využít jako handsfree do auta díky vestavěnému mikrofonu.

JBL Charge 2

Co reproduktory spojuje a co rozděluje
     Outdoorové reproduktory v naší nabídce mají mnoho společného, zmínit můžeme menší velikost, přenosnost, napájení pomocí akumulátoru nebo bezdrátový přenos zvuku. Co je naopak rozlišuje, je jejich mnohdy velmi propracovaný design, výkon, výdrž akumulátoru, velikost, způsob přenosu informací (nejčastěji Bluetooth a AUX-IN) nebo odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Je zřejmé, že nejlevnější modely nemusí přečkat vydatný liják, pro dražší a kvalitnější model může být ten samý déšť jen příjemnou zatěžkávací zkouškou.

JBL Charge 2

Co je nového?
Novinkou u modelů JBL Charge 2 je tzv. social mode – mód, který umožňuje propojení až se třemi zdroji hudby a její následné přehrávání. Co víc si přát?

Nepřehlédněte:
Ortel zní jasně: po těchto Vánocích sportujeme multimediálně!
Ať už je vaše pohnutka ke koupi reproduktoru jakákoli, věřte, že vám zpříjemní vaše aktivity a nadchne i ostatní kolem vás.
comments powered by Disqus