Outdoor kamera na motorku – pro opakovaný zážitek z jízdy

Outdoor kamera na motorku – pro opakovaný zážitek z jízdy

Jistě už vás napadlo, jaké by to asi bylo, kdybyste se mohli znovu podívat na video natočené za jízdy na motorce. Tady u nás už jste jenom krůček ke splnění tohoto přání. V naší nabídce najdete kamery určené pro všechny možné outdoorové aktivity, mimo jiné i pro natáčení na motorce.
Najděte si svůj důvod
     Důvodů, proč si kameru pořídit, je více. Samozřejmě si můžete kameru koupit proto, abyste si sami mohli přehrát nádherně ubíhající krajinu, kterou už jste projeli, a podělit se o svůj zážitek s ostatními. V poslední době si motorkáři (i ostatní účastníci silničního provozu) pořizují tzv. blackboxy, aby si zdokumentovali svou cestu v silničním provozu. Outdoorové kamery disponují i touto funkcí, není proto nutné pořizovat si dvě speciální zařízení zvlášť. Stane-li se nehoda před vámi nebo vám, celý její průběh bude natočen. A to leckdy velmi usnadní následné praktické věci, jakou může být třeba šetření nehody.

Vyberte si kameru a příslušenství
Samolepky     Pokud toužíte po výborně vybavené akční kameře za cenu na hranici střední třídy, jednoznačně vám můžeme doporučit model Nilox F-60. V kvalitě full HD získáte 60 snímků za sekundu a budete mít možnost využít funkce zpomalených záběrů. S pozorovacím úhlem 175° už vám skoro nic neuteče. K dalším vychytávkám patří voděodolnost kamery do 60 metrů, šestnáctimegapixelové snímky, bezdrátový dálkový ovladač nebo audio vstup a podpora bezdrátového displeje s dálkovým ovládáním. Kamera je navíc vybavena černou skříňkou s automatickým přemazáváním. Pokud se s kamerou zatřese nebo kamera zaznamená pohyb, začne automaticky nahrávat. Nahrávání se vypne, pokud je kamera v klidu (tedy bez pohybu a otřesů) asi tři minuty.

     K dispozici je i řada příslušenství a doplňků, například adhezivní držáky se zahnutým tvarem na helmy a motorky, paměťové karty, dodatečné baterie připevnitelné místo displeje, abyste mohli pořídit i několik hodin záznamu, a karty z vyšších tříd, konkrétně od třídy 6 výš, aby karta utáhla rychlost videa.

Možnosti připevnění kamery
     Kameru lze díky držákům připevnit jak na helmu, tak na řídítka motorky. Díky adhezivním držákům kameru připevníte velmi jednoduše na helmu nebo můžete zvolit držák na trubku a kameru si přidělat na řídítka, případně jiné trubky s průměrem 1,9-3,5 cm. Skvělé jsou přísavné držáky, které se hodí spíše do auta, ale použitelné mohou být i na motorce.

Vyzkoušejte si před koupí podívanou na následujícím videu. Snadno vás přesvědčí o tom, že mít outdoor kameru je prostě skvělé.

Chcete vědět více o outdoorových kamerách a o tom, co vše s nimi můžete podnikat a zažít? Stáhněte si náš e-book plný zajímavých článků!

comments powered by Disqus