Jak vybrat outdoorovou kameru Nilox

Jak vybrat outdoorovou kameru Nilox

Společně s růstem obliby outdoorových kamer se trh pomalu zaplňuje rozmanitými přístroji. Jak si ale vybrat v takto široké nabídce? V dnešním průvodci se blíže podíváme na nabídku italského výrobce Nilox, jehož sortiment akčních kamer je skutečně úctyhodný a pokryje rozmanité spektrum potřeb jak amatérů, tak i nefalšovaných profesionálů.

Pro výletníky
Pokud chcete levnou a praktickou akční kameru, jenž vám pomůže zachytit momenty z výletu a zároveň se nebojí drobného „ošplouchnutí“, ideální volbou pro vás je Nilox Mini-F nebo její varianta s podporou bezdrátového připojení Nilox Mini-F WIFI. Tyto přístroje nabízí v dané cenové kategorii velmi ojedinělé full HD rozlišení.  Můžete se zde tak těšit na video ve kvalitě 1080p nebo 720p při 60 fps To vše při snímacím úhlu 120°. Pořízené fotografie mají velmi slušné rozlišení 8, resp. 12 Mpix. A Mini-F navíc disponuje až osminásobným digitálním zoomem. Tyto úctyhodné obrazové schopnosti pak doplňuje vodotěsným pouzdrem do deseti metrů, integrovaným displejem nebo dálkovým ovládáním. To vše předurčuje Nilox F-Mini jako ideálního parťáka pro výlety a dovolené. Za danou cenu nemůžete sáhnout vedle.

Pro hračičky
Pro náročnější uživatele a ty, kteří rádi využijí akční kameru k více účelům – Nilox  F-60 přidává několik vychytávek.  Ty toto zařízení přesouvají v užitečnosti o několik tříd výše. Co dostanete za více peněz? Samozřejmě více zábavy, jako je například širší úhel záběru, kompaktnější rozměry, větší odolnost nebo odnímatelný displej (kamera pak vydrží déle). Díky poslednímu jmenovanému je pak možné připojit i rezervní akumulátor. Tuto outdoorovou kameru navíc využijete i v autě – díky funkci černé skříňky, kdy přístroj neustále nahrává přes staré záběry, se už nemusíte bát případných pojistných událostí. Pro umělecky založené povahy se pak nabízí možnost zachycování dlouhých časových úseků prostřednictvím módu time lapse.

Pro profíky
Pokud chcete to nejlepší, potrpíte si na bezprecedentní kvalitu obrazu a máte nároky na odolnost materiálu, ideální volbou pro vás bude Nilox F-60 EVO.  Tento nefalšovaný král mezi akčními kamerami nabízí ultra širokoúhlý objektiv podporující snímání až v úhlu 170°, obraz ve kvalitě 1080p při 60 fps, novou generaci Exmor CMOS čipu s dvojnásobnou citlivostí nebo vychytané WIFI ovládání prostřednictvím smartphone aplikace. Tuto outdoorovou kameru se zároveň nemusíte bát vzít do těch skutečně nejextrémnějších podmínek. Výrobce totiž deklaruje výdrž vodotěsného pouzdra až do stometrové hloubky (!).

Chcete vědět více o outdoorových kamerách a o tom, co vše s nimi můžete podnikat a zažít? Stáhněte si náš e-book plný zajímavých článků!

Nepřehlédněte:
Pravidelné fitness aneb 13 tipů jak s posilovnou neskončit po týdnu
comments powered by Disqus