Firma JBL koupila značku Yurbuds. Co se skrývá ve sluchátkách pro sportovce?

Firma JBL koupila značku Yurbuds. Co se skrývá ve sluchátkách pro sportovce?

JBL i Yurbuds, to jsou dva pojmy, které můžeme bez rozpaků označit za synonyma perfektního zvuku a kvalitního provedení. Jaká sportovní sluchátka Yurbuds tedy teď jsou? Dočtete se níže.
Kde se vzala, tu se vzala…
     Značka Yurbuds vznikla v roce 2008, kdy své síly spojili pánové Seth Burgett a Richard Danielson. Jejich cílem bylo vyvinout perfektní sportovní sluchátka s kvalitním zvukem a dokonalou anatomií, která se přizpůsobí uším svého majitele a sluchátka nebudou ustavičně vypadávat a znepříjemňovat tak pohyb, při němž se sportovci rádi nechávají hudbou doprovázet. Sluchátka Yurbuds rádi používají i takoví vrcholoví sportovci jako parkourista Kyle Mendoza nebo triatlonista Pete Jacobs.

     Firma JBL je americká společnost s dlouhou tradicí – vznikla už v roce 1946. Tehdy ji založil J. B. Lansing. Firma se už od počátku věnuje výrobě kvalitní zvukové aparatury, ať už jde o klasické reproduktory či sluchátka. Jejího využití se nebojí ani profesionálové ve zvukových studiích, značkou JBL je ozvučena dokonce většina kin ve Spojených státech i hudebních sálů po celé Evropě. Černé i proti znečištění odolné bílé „kostky“ s logem JBL najdete i ve svých oblíbených restauračních zařízeních a barech. Jedná se zkrátka o legendární značku, která nezklame.

Sportovní sluchátka Yurbuds – důraz na funkčnost i design
     Co za zmínku rozhodně stojí, jsou již první dvě řady sportovních sluchátek Yurbuds, a to řady Focus a Inspire. Obě řady nabízejí sluchátka pro sportovce i sportovkyně, přičemž sluchátka pro ženy jsou přizpůsobeny jejich obvykle menším vnitřním uším. Řady se liší také barevným provedením.

Nepřehlédněte:
Hudba při trénování
YurBuds

     U sportovních sluchátek Yurbuds hraje velkou roli kvalitní zvuk, příjemné nošení, možnost jednoduchého odložení a co nejmenší šance, že se kabel zamotá tak, abyste ho půl hodiny rozmotávali. Všelijaké vychytávky jako magnety na sluchátkách, tkané kabely, vestavěné mikrofony nebo konektibilita díky technologii Bluetooth dělají ze sluchátek Yurbuds nevšedně úžasné společníky všem sportovcům.

Jak se vyznat v modelech sluchátek Yurbuds
     Pokud jste už několik modelů sluchátek Yurbuds viděli, pravděpodobně jste si všimli rozdílných označení za pomoci čísel. Nejde přitom o žádnou vědu. Základní modely jsou označeny číslovkou 100 a každé vyšší číslo vždy nabízí funkci navíc. Modely 200 disponují na rozdíl od 100 Quick Click systémem – magnety na sluchátkách, které nedopustí, aby se do sebe zamotaly kabely, pokud magnety sepnete a sluchátka odložíte.

Yurbuds Focus

     Modely označené jako 300 mají navíc ovladač s jedním tlačítkem. V ovladači je integrovaný mikrofon a liší se i kvalita zvuku (JBL signature sound).

     Modely 400 mají oproti 100, 200 a 300 ovladač se třemi tlačítky a s integrovaným mikrofonem, především pro iOS zařízení.

Nepřehlédněte:
Byli jsme na: Volkswagen Maraton Praha
     Základní řady nesou označení Inspire a Focus a vyrábějí se v pánském, dámském a unisex provedení. Základ, tedy modely označené 100 jsou k dostání už od 599 Kč a nejlepší model této řady s magnety, ovládáním a mikrofonem na kabelu můžete mít už za 1390 Kč.

     Stejně jako řada Inspire, tak i řada Signature nabízí sluchátka, která odolávají potu. Navíc mají tato sluchátka výrazně propracovaný kabel s tkanou ochranou, který se vám jen stěží zamotá.

     Nejvyšším řadou Yurbuds sluchátek je řada Adventure, která se označuje i jako voděodolná. Neznamená to ale, že se sluchátka hodí na plavání, nýbrž to, že poslouží hlavně sportovcům, kteří berou předpověď počasí jen jako doporučení, co si mají vzít na sebe. A do uší.

Yurbuds Inspire

     Yurbuds samozřejmě přemýšlí moderně a nabízí i bezdrátové řešení přenosu zvuku. Tato řada je označena jako Wireless a modely mají v názvu slůvko leap. Bezdrátová sluchátka vydrží v provozu i 6 hodin s výjimkou hybridního modelu, který vydrží 4,5 hodiny.

Nepřehlédněte:
Byli jsme na: VSE City Run
Dopřejte si ničím nerušený pohyb…
     …a nechte se při něm doprovázet oblíbenou hudbou. Díky dokonalému provedení a silikonovému potahu sluchátka jen tak z ucha nevypadnou a navíc jsou pohodlná a dokážou se do velké míry přizpůsobit anatomii uší každého z nás. K tomu lze koneckonců dost dobře využít i plastové nástavce různých velikostí. Užijte si své další sportovní zážitky naplno v doprovodu hudby a kvalitního zvuku. Se sluchátky Yurbuds je to možné!
comments powered by Disqus