Čtyři novinky v našem e-shopu pro sportovní nadšence

Čtyři novinky v našem e-shopu pro sportovní nadšence

Patříte mezi milovníky aktivní zábavy? Razíte heslo: „Sportem ku zdraví“? Nebo jednoduše milujete nejrůznější druhy sportovních aktivit, díky kterým zapomínáte na problémy a stres každodenního života? Pak vás určitě zaujmou naše čtyři novinky, které jsme pro vás zařadili do obsáhlého sortimentu e-shopu vzdy.cz. Jaké vychytávky mohou zpříjemnit váš den? To prozradíme o několik řádků níže.
TomTom CardioNovinka č. 1: Hodinky s monitorem tepovky TomTom Runner Cardio
     Správná tepová frekvence je jedním z nejdůležitějších ukazatelů, které bychom měli sledovat při jakékoli pohybové aktivitě. Zvláště tehdy, pokud se snažíme zbavit nějakého toho kila navíc. Tělo totiž spaluje tuky jen při určité tepové frekvenci, kterou je ale poměrně komplikované měřit a sledovat svépomocí. Z tohoto důvodu se vám může hodit náš praktický pomocník, kterým jsou stylové hodinky TomTom Runner Cardio se zabudovaným monitorem tepové frekvence. Již žádný hrudní pás a žádné komplikované počítání! Informace o tepové aktivitě, spálených kaloriích, uběhnutých kilometrech, ale i překonávání a plnění cílů vidíte na extra velkém displeji, který je součástí tohoto inovativního výrobku. Stylové hodinky s mnoha funkcemi zakoupíte v několika barevných kombinacích za cenu 7 399 Kč.

JBL J46BTNovinka č. 2: stereo bezdrátová sluchátka JBL J46BT Bluetooth
     Konečně kvalitní, lehká a bezdrátová sluchátka s funkcí Bluetooth® 4.0 na našem trhu! Zapomeňte na každodenní martyrium při rozmotávání sluchátek od telefonu, nenechte se při sportu nebo jakékoli jiné aktivitě omezovat délkou sluchátek nebo jejich věčným vypadáváním. Raději vsaďte na spojení silné značky, která je synonymem dokonalého zvuku, moderních technologií a jedinečných funkcí. Tato sluchátka zkrátka musíte mít! Vychytaného stereo společníka na cesty, prodávaného v bílo-oranžové kombinaci, pořídíte za 2 690 Kč.
Kostka Duncho
Novinka č. 3: Kostka koloběžka pro vás i vašeho psího miláčka
     Spojte příjemné s užitečným a venčete svého psího mazlíčka netradičně. Díky této inovativní koloběžce, která disponuje náboji na průmyslových ložiskách s vyššími rozetami, jež perfektně odolávají bočním dynamickým silám, bude každodenní venčení příjemnou zábavou! Řídítka jsou odlehčená pro ještě snazší manipulaci a změny směru. Součástí této koloběžky jsou také dvoukomorové ráfky, speciálně vyvinuté pro koloběh, a gelové gripy. Koloběžka vyniká svou stabilitou, stejně jako bezpečností pro jezdce i jeho čtyřnohého společníka. Kvalitní brzdy jsou samozřejmě součástí. Nilox Mini F

Novinka č. 4: outdoorove kamery Nilox Mini F a Mini F WIFI
     Tyto nové outdoorové kamery boří všechny dosavadní mýty a překonávají nastavené hranice! Za neuvěřitelnou cenu, která činí pouhých 3 600 Kč, obdržíte kamerku, která bude doslova „našlapaná“ nejrůznějším funkcemi. Tyto Full HD kamery se vyznačují lehkostí, kompaktností a malými rozměry, stejně jako dálkovým ovladačem a 4G microSD kartou v balení. Po připojení k televizi nebo počítači si můžete užívat kvalitní Full HD záznam, se kterým je možno následně dále pracovat. Pokud chcete opravdu profesionální přístroj a rozhodnete se obětovat ještě 1 400 Kč navíc, pak můžete díky kameře Nilox Mini F WIFI sdílet své zážitky s přáteli po celém světě prostřednictvím Wi-Fi, téměř okamžitě po pořízení snímků.

Nepřehlédněte:
Nejtěžší atletický závod světa v běhu do schodů
Zalíbila se vám některá z novinek, které jsme pro vás zařadili do našeho sortimentu?
Podělte se s námi o své dojmy a zážitky!
comments powered by Disqus