Představujeme vám toho nejpřesnějšího pomocníka v kuchyni:  váhu Salter Heston Blumenthal

Představujeme vám toho nejpřesnějšího pomocníka v kuchyni: váhu Salter Heston Blumenthal

Jaké asociace ve vás vzbuzuje slovní spojení Heston Blumenthal? Pokud alespoň trochu sledujete zahraniční kulinářské dění, s největší pravděpodobností se vám vybaví kuchařská legenda Heston Marc Blumenthal. Tento anglický kuchař byl za své inovativní přístupy k vaření dokonce odměněn Řádem britského impéria. Možná jste již někdy slyšeli o molekulární gastronomii nebo o technice sous-vide, kterou propaguje právě ve své vyhlášené restauraci The Fat Duck oceněné třemi Michelinskými hvězdami. Díky svému věhlasu a popularitě propůjčil své jméno také jednomu kuchyňskému pomocníkovi, se kterým povýšíte vážení a přípravu pokrmů na vskutku královskou disciplínu.
Salter Heston Blumenthal, seznamte se prosím
     Tento profesionální kuchyňský pomocník vyniká svou maximální přesností (0,1 gramu) i specifickými funkcemi. Váha disponuje dvěma vážícími plochami – jednou velkokapacitní platformou (do 10 kg) a druhou platformou (do 200g), jež je určena k maximálně přesnému vážení. Obě tyto platformy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního nerezu, čímž je zajištěna jejich snadná údržba a hygieničnost. Dalším specifikem váhy Salter Heston Blumenthal je její snadné a ergonomické ovládání. Tato inovativní váha nalezne využití ve všech kuchyních, kterým vévodí moderní kuchařské postupy založené na přesnosti a maximální preciznosti. Díky svým kompatibilním rozměrům 26 x 17,5 x 2,5 cm se vejde i do těch nejmenších kuchyňských prostor.

Salter 1049HBBKDR

Další specifika Salter Heston Blumenthal
     Profesionální kuchyňská váha Salter Heston Blumenthal dále disponuje také dvěma velkými, nezávislými a podsvícenými displeji, jež usnadňují čitelnost váhových údajů. Tenký design váhy a moderní provedení sedne každé kuchyni. Pro snadné a bezpečné uložení váhy, pokud ji právě nepoužíváte, můžete využít kazetovou krabici, ve které si váhu také přinesete domů. Salter Heston Blumenthal disponuje také dvěma specifickými funkcemi, jež vám usnadní přípravu byť i sebesložitějších pokrmů. První funkce Aquatronic umožňuje měření kapalin v ml nebo fl.oz a druhá funkce Přidat a zvážit dokonce dokáže odvážit více složek v jedné misce. Váhu lze v případě potřeby průběžně přepínat mezi metrickými a imperiálními hodnotami. K jejímu provozu jsou nutné pouze 3 baterie AAA. Mezi největší přednosti váhy patří možnost maximálně přesného vážení a také přítomnost velkokapacitní platformy. Díky tomu tedy nepotřebujete v kuchyni váhy dvě, nýbrž jednu. V e-shopu Vždy.cz tohoto maximálně přesného a designově dokonalého kuchyňského společníka zakoupíte za 1 590 Kč.

Salter 1049HBBKDR
comments powered by Disqus