Jak si vybrat kuchyňského robota Kenwood

Jak si vybrat kuchyňského robota Kenwood

Lákala vás představa kuchyňského robota ve vaší kuchyni tak dlouho, až jste začali uvažovat nad tím, jak si vlastně robota vybrat? Na trhu je jich nepřeberné množství a kdo se má v celé té nabídce vyznat? Možná proto uvítáte rady, podle čeho si robota vybrat, aby vám vyhovoval a plnil vaše přání.
PagáčeRozmyslete si, co potřebujete
     V prvé řadě se zamyslete nad tím, co by měl váš robot umět. Co děláte neradi manuálně, co vás nebaví, nebo je to obtížné a otravné? Právě to můžete přenechat robotovi. Podle toho si ho můžete vybrat. Má umět sekat, mísit, strouhat nebo krájet? Záleží na vás. Vybírejte si primárně podle velikosti pracovní mísy, která má u řady Chef objem 4,6 l a u řady Major 6,7 l.

     K robotům se u nás dá dokoupit i leckteré myslitelné příslušenství. Pokud si tedy koupíte robota a následně zjistíte, že byste potřebovali, aby uměl ještě něco navíc, není to žádný problém. V takové situaci se podívejte do našeho katalogu a zvolte si některý z pestré škály doplňků, který bude kompatibilní s řadou robotů, do níž váš pomocník patří.

Limituje vás cena?
     Samozřejmě je nutné počítat s tím, že čím lepší služby vám bude robot poskytovat, tím vyšší bude jeho cena. Mějte však na paměti, že koupě robota je investicí na dlouhá léta. Investicí, která se vám vrátí prokázanými službami a ušetřeným časem.

Co vám nabízíme my
     V naší nabídce najdete kvalitní roboty značky Kenwood, které můžeme jednoduše rozdělit do čtyř základních řad – Prospero, kMix, Chef a Major. Tyto řady se liší množstvím příslušenství, které lze k robotu připojit. Řady Chef a Major mají příslušenství stejné, některé roboty však nemají výstup na střední rychlost, na to je třeba dát si pozor. Příslušenství kompatibilní k sérii kMix je pouze pomalootáčkové a je připojitelné nad mísou. Nejmenší nabídka příslušenství se váže se základní řadou Prospero. Veškeré příslušenství, které udělá z vašeho robota dokonalého pomocníka, najdete v naší nabídce.

S roboty Kenwood budete rádi trávit čas v kuchyni a bariéry mezi vámi a dokonalými výtvory stoprocentně padnou.

Kenwood kMix AX970

Chcete vědět více o kuchyňských robotech Kenwood a o možnostech, které vaření s nimi skýtá? Stáhněte si náš e-book plný zajímavých článků!

comments powered by Disqus