Druhy kuchyňských robotů Kenwood

Druhy kuchyňských robotů Kenwood

O tom, že není kuchyňský robot jako kuchyňský robot, asi není třeba dlouze mluvit. Jen Kenwood jich vyrábí několik druhů, aby postihl co nejvíce činností, se kterými je třeba pomoci více či méně zdatným kuchařům. Ti první ocení jednoduchost, jakou do vaření roboty vnáší, ti druzí možná hodí za hlavu strach z toho, že se něco nepovede.

Jaké druhy robotů Kenwood nabízí
Kenwood Cooking Chef KM086     Druhy robotů můžeme snadno rozdělit podle toho, kterou činnost v kuchyni zastávají, tedy krájení, sekání, šlehání a míchání. Často se ale tyto funkce spojují, abychom neměli kuchyně plné strojů použitelných při jedné činnosti. Kenwood nabízí čtyři základní řady robotů – Prospero, tenké a skladné kMix, Chef a Major. Série kMix a Chef prošly razantním vývojem a nabízejí možnost hnětení ve skleněné nádobě.

     Asi nejtěžším kalibrem, který Kenwood nasadil na trh, je Cooking Chef KM086 ze série Major. Tenhle robot je totiž schopný všestranné přípravy jídla, tedy mixování, šlehání, hnětení, sekání a míchání. K tomu všemu nabízí i prostor a techniku pro indukční vaření, které se mezi lidmi těší stále větší oblibě pro úsporu času a energie. Jeho součástí je nádoba o objemu 6,7 l, což je velký rozdíl oproti nádobám robotů ze série Chef, které mají objem 4,6 l. Ať už budete jakkoli kreativní, tento robot vám zajistí plnou kontrolu nad vašimi výtvory.

     Úžasným, i když ne tak všestranným pomocníkem, se může stát i KMX61 MultiPack. Ten v sobě kombinuje možnost mletí třemi výměnnými kotouči a strouhání na bubínkovém struhadle s pěti bubínky pro jemné a hrubé strouhání, řezání nebo vykrajování do kroužků. V podstatě stejným robotem je designem ohromující robot KMX84. Tento kvalitní kuchyňský robot pochází, stejně jako předchozí robot, ze série kMix. Míchání a šlehání je pro něj životním posláním a k tomu vám svým vzhledem dokonale zapadne do kuchyně, stačí si jen vybrat ty správné barvy.

Nedílnou součástí jsou náhradní díly a příslušenství
     Pokud toužíte po něčem dokonalém, roboty Kenwood tuto vaši podmínku jistě splní, a to i díky tomu, že se ke každému robotu dají pořídit náhradní díly nebo rozličné příslušenství. Prvním krokem k úspěšnému vylepšení robota je vybírat příslušenství značky Kenwood. Zamezíme tak tomu, že něco nebude fungovat přesně tak, jak by mělo.

     Vytoužené náhradní díly nebo příslušenství si můžete jednoduše vybrat v katalogu, který jsme pro vás připravili. V něm najdete vždy sérii modelů a za nimi kompatibilní příslušenství.        

Malá ochutnávka, velký výběr
     Doufáme, že vás malá ochutnávka kuchyňských robotů Kenwood navnadila a brzy si vyberete toho správného pomocníka do své kuchyně. Proč si nezpříjemnit vaření, když je to tak snadné?

Chcete vědět více o kuchyňských robotech Kenwood a o možnostech, které vaření s nimi skýtá? Stáhněte si náš e-book plný zajímavých článků!

Nepřehlédněte:
Další recepty s mixérem Rusell Hobbs
comments powered by Disqus