Výhody a nevýhody trvalé bezbolestné epilace – zbavte se na dlouho nežádoucích chloupků!

Výhody a nevýhody trvalé bezbolestné epilace – zbavte se na dlouho nežádoucích chloupků!

Pro ženy je udržení hebké a lesklé pokožky v dnešní době velmi důležité, a to jednak z důvodu společenských konvencí, ale i z hlediska estetického a hygienického. Odstraňování chloupků se tedy stalo běžnou záležitostí a některé ženy už nechtějí ztrácet čas častou depilací – holením. Proto se stává stále oblíbenější epilace. Navíc se v poslední době k epilaci uchylují i muži.
Co je to epilace
     Epilace je odstraňování chloupků z kůže včetně jejich kořínků. Právě zničení kořínků způsobí to, že nové chloupky rostou pomaleji – musí vyrůst i s kořínkem. Výsledek epilace je tedy trvalejší než výsledek depilace, a právě proto si epilace získává čím dál víc fanynek, ale i fanoušků. Muži mohou totiž epilací řešit nepříjemné a nehezké chloupky v oblasti krku, ramen, zad a hrudníku.

IPL-HH150     Důležité je rozlišit epilaci dočasnou a trvalou. Při dočasné epilace je nutné proceduru čas od času zopakovat, ne však tak často jako při depilaci, tedy holení, které nás obtěžuje každý druhý nebo třetí den. Trvalá epilace je z logiky věci dlouhodobá, může nás osvobodit od holicích procedur na dlouhé měsíce, roky nebo už navždy. Nejmodernějším způsobem je přitom použití IPL. Trvalou epilaci opěvují nejen mladé ženy a o svůj dobrý vzhled pečující muži, ale i ženy, které se začaly během menopauzy potýkat s estetickým problémem chloupků v obličeji. Vysvobozením může být i pro ženy trpící hypertrichózou – nadměrným růstem tmavých chloupků po celém těle.

     V den epilace nebo maximálně večer před tímto dnem je nutné partie, které chceme epilovat, oholit. Po dobu 5-6 týdnů před epilací se chloupky nesmí vytrhávat.

Nepřehlédněte:
Homedics jako technologický inovátor
Duo epilátor Homedics IPL-HH150 – vysněný pomocník mnoha žen
     Duo epilátor Homedics IPL-HH150 v sobě kombinuje přednosti IPL (intenzivního pulzního světla) a AFT (pokročilé fluorescenční technologie). Zatímco impulsy intenzivního pulzního světla vstřebávají melanin v chloupku a kořínku, čehož důsledkem je následní samotné vypadnutí chloupků, AFT využívá ještě efektivnější nízkou úroveň energie a přeměňuje neužitečné UV světlo na širší světelné spektrum. AFT je vlastně novou generací bezbolestné epilace pomocí pulzního světla.

     Díky duo epilátoru Homedics, který nabízí tu nejrychlejší domácí technologii epilace, se zbavíte chloupků na jedné noze za méně než 10 minut a chloupků po celém těle asi za půl hodiny. Epilátor je tak chytrý, že jeho záblesky jsou plynulé a stejně plynulá je tedy i celá epilace. Navíc je velmi šetrný a lze ho užívat i k eliminaci chloupků v obličeji.

IPL-HH150     Pro ten nejlepší efekt je vhodné provést epilaci několikrát za sebou, ideálně každé dva týdny 3-6x, záleží vždy na pokožce a na zachycení každého chloupku v růstovém momentu. Výsledný efekt trvá dva roky!

Mnoho výhod epilace
     Jak jsme již zmínili, jednou z výhod epilace je dlouhodobost tohoto řešení. Chloupky jsou eliminovány i s kořínky, proto nedorůstají tak rychle jako při běžném holení, kdy dochází pouze k odstranění viditelné části chloupků. V porovnání s voskovou epilací je epilace prostřednictvím duo epilátoru Homedics bezbolestná. Pokud žije v domácnosti více žen či dívek, nebo si chce majitelka epilátoru půjčovat strojek s velmi dobrou kamarádkou, nic tomu nebrání, z hygienického hlediska stačí jen přetřít strojek dezinfekčním prostředkem. Epilátor Homedics je navíc velmi rychlý a jeho používání je snadné a pohodlné. Díky kombinaci IPL a AFT je epilátor vhodný i pro citlivou pokožku, která může jinak IPL těžce snášet.

Nepřehlédněte:
Zapomeňte na vosk! Nyní se epiluje takřka bez bolesti pomocí IPL
Jedna jediná nevýhoda - cena
     Asi jako každý produkt lidské činnosti, epilace může mít své nevýhody. Tou jedinou, kterou duo epilátor Homedics má, je jeho cena. Vezměme ale v úvahu, že může strojek používat víc žen a ještě dojde k úspoře za jiné epilační a depilační procedury, které by stejně každá z nich musela podstupovat.

     Zapomeňte i na dva roky na holení a schovávání inkriminovaných partií, které jste si ráno před odchodem z domova oholit nestihli. Domluvte se s blízkými, pořiďte si duo epilátor Homedics a zbavte se pocitu špatně oholených částí těla. Je to tak snadné!
comments powered by Disqus