Tři atraktivní účesy díky kulmě na vlasy s vyměnitelnými nástavci

Tři atraktivní účesy díky kulmě na vlasy s vyměnitelnými nástavci

Touha po kráse je věčná jako lidstvo samo. Je zcela pochopitelné, že se chceme líbit svému okolí. Díky kosmetickému a textilnímu průmyslu a moderním vychytávkám můžeme variabilně měnit styl líčení, oblékání, ale i účesy. Následující řádky budou věnovány právě účesům, které můžete na své hlavě vykouzlit za pomocí nové kulmy s třemi vyměnitelnými nástavci Remington CI97M1.
Účesy na party, ples i do práce
 Remington CI97M1    Následující řádky budou věnovány třem účesům, které zvládnete sama i bez nutnosti návštěvy kadeřnického kurzu. S kulmou, disponující vyměnitelnými nástavci s různými průměry, bude jejich realizace snadná a bezproblémová. Stačí pouze troška zručnosti a trpělivosti a výsledky uvidíte vzápětí.

Účes s přirozenými vlnami: na party i do kavárny
    Tento účes se skvěle hodí jak na večerní party, tak na posezení s nejlepší kamarádkou u sklenky dobrého vína. A stačí k němu pouze málo. Vlasy před úpravou umyjeme obvyklou vlasovou kosmetikou. Pokud chceme, aby nám vlnky vydržely co nejdéle, nebo máme vlasy od přírody rovné, pak po jemném vysušení ručníkem použijeme tužidlo. Následně za pomoci kulmy a 19 mm nástavce vytváříme přirozené vlnky, které zafixujeme lakem na vlasy.

Účes s pevnými vlnkami: plesová záležitost
    Plesová sezóna se nezadržitelně blíží a to pro spoustu žen a dívek znamená nemalé výdaje za šaty, plesové střevíčky, ale i kabelky a psaníčka. Proč ale utrácet ještě za kadeřníka, když si plesový účes nebo účes pro jinou významnou příležitost můžete vytvořit pěkně v pohodlí svého domova? K tomu vám postačí kónická kulma. Stačí aplikovat výše uvedený postup, následně si vlasy rozdělit od temene na několik částí a pramen po pramenu přetvářet na roztomilé lokny. Ty vynikají svým přirozeným tvarem, jež je zapříčiněný právě kónickým tvarem kulmy. Jakmile s vlnkováním skončíte, účes opět zafixujte a vyrazte vstříc nevšedním plesovým zážitkům.
Remington CI97M1
Účes s důrazem na objem a tvar: do práce i do školy
    Poslední účes, který pohodlně vytvoříte za pomocí 38 mm nástavce s kartáčem, se skvěle hodí ke každodennímu nošení, do práce i do školy. Pokud máte od přírody rovné a jemné vlasy, bude pro vás kulma a poslední zmíněný nástavec nepostradatelným pomocníkem. Vlasy po umytí šamponem pro objem natužte a za pomoci kulmy a speciálního nástavce vytvořte hladký účes s neuvěřitelným objemem. Opět vlasy zafixujte a oslňte své okolí elegantním, avšak velmi efektivním účesem vhodným ke každodennímu nošení.

Nepřehlédněte:
Infografika: Elegance pro Míšu
Remington CI97M1Jak na to, aby účes dlouho vydržel?
    Závěrem prozradíme několik rad, díky kterým váš nový účes vydrží déle než obvykle.  K trvanlivosti účesu můžete přispět už při jeho samotném vytváření. Při kulmování loken lakujte jednotlivé prameny zvlášť. Po jejich natočení je sepněte na vrch hlavy. Jakmile dokončíte vlnění všech pramenů, se sponkami vyčkejte minimálně půl hodiny. Následně vlasy pročísněte prsty a zafixujte. Je pochopitelné, že trvanlivost účesu se odvíjí zejména od kvality vlasů, ale i jejich délky nebo stylingového přípravku, který k jejich fixaci použijete. Důrazně se však vyvarujte lakování vlasů před natočením. Teplota kulmy je totiž velmi vysoká a s nalakovanými vlasy napáchá více škody, nežli užitku. Výsledný efekt ani zničené vlasy by proto rozhodně nestály za to.

Pár slov o kulmě Remington CI97M1
    Kulma, kterou jsme pro vytvoření výše uvedených účesů použily, přináší výhody kadeřnických salónů přímo k vám domů! Díky variabilitě výrobku odpadá zdlouhavé čekání v kadeřnictví, jakož i riziko nepovedeného účesu, které v salónech čas od času podstupujeme. Díky kulmě na vlasy, která disponuje třemi atraktivními nástavci, můžete se svými vlasy kouzlit dle potřeby. Součástí kulmy je 38 mm nástavec s kartáčem pro hladké vlasy, 19 mm kulma pro hezké a načechrané kadeře a 13 –25 mm kónická kulma, díky které se vám podaří na hlavě vytvořit roztomilé kudrliny. Kulma disponuje variabilním teplotním nastavením (max. 220 °C). Doba nahřívání činí 30 sekund. Každý z nástavců má povrch se čtyřnásobnou ochranou, jejíž součástí je keramika, turmalín, ionizace a antistatická vrstva. Ke kulmě si můžete navíc ještě pořídit další čtyři doplňkové nástavce, se kterými své kadeřnické schopnosti ještě více zdokonalíte.
comments powered by Disqus