Revoluce v žehličkách na vlasy: keramika, keratin i hedvábí

Revoluce v žehličkách na vlasy: keramika, keratin i hedvábí

Ženy – chtějí se líbit svému okolí a rády experimentují. Ty, které mají od přírody vlasy rovné, chtějí v zásadě vlnité. Ty, jimž příroda nadělila bohaté a husté kadeře, pak chtějí naopak vlasy rovné a zdravě vypadající. Řešením této „svízelné situace“ může být kvalitní vlasová kosmetika a žehlička na vlasy. Na teflonové žehličky, které nadělají více škody, nežli užitku zapomeňte a vsaďte raději na moderní druhy žehliček, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Ty jsou k vašim vlasům šetrné, nezatěžují je a zároveň jim propůjčí zdravý vzhled a žádoucí úpravu. Jaké druhy žehliček na vlasy se na našem trhu objevují a jaké výhody skýtají jednotlivé povrchové úpravy, jimiž jsou tyto žehličky opatřeny? To vám prozradíme na následujících řádcích.
Jak jste na tom s kvalitou vlasů?
Ne nadarmo se říká, že naše vlasy jsou korunkou krásy. Bohužel jejich perfektní kvalitou se mnoho z nás nemůže pyšnit. Negativní dopad na vlasy, potažmo pokožku hlavy, má náš hektický životní styl, permanentní stres, nevyvážený jídelníček, nevhodný způsob úpravy vlasů, ale také používání nepříliš kvalitní vlasové kosmetiky a pomocníků sloužících k jejich úpravě. Navádět vás ke změně jídelníčku a přijmutí zásad zdravého životního stylu pochopitelně nemůžeme. Můžeme vám však předat informace týkající se jednoho z nejpoužívanějších pomocníků, kterým je bezpochyby žehlička na vlasy. Pojďme se nyní společně podívat na jednotlivé druhy žehliček, jejich přednosti a specifika.

Zehličky Remington

Žehlička na vlasy s keramickým povrchem
V současné době patří mezi jedny z nejkvalitnějších. Keramický povrch moderních žehliček mnohdy obsahuje také speciální vrstvu vlasového kondicionéru, jež se během žehlení do vlasů pomalu uvolňuje a vstřebává. Díky tomu jsou vlasy velmi hebké, lesklé a působí zdravým dojmem. Mnoho žen – ať už z důvodu vlastního pohodlí nebo nedostatku času – si klasickými žehličkami žehlí i vlhké vlasy, což přispívá k jejich značnému poškození. Riziko tohoto poškození zcela minimalizuje model Remington S7200 Wet2Straight. Vlhkost během žehlení uniká speciálními otvory na žehlicí ploše a zbývající voda je díky unikátnímu povrchu žehličky ve vlasu uzamknuta, což přispívá k maximální stylingové ochraně. Tomuto efektu se říká hydratační terapie. Neopomenutelnou výhodou keramického povrchu žehličky je také její perfektní skluz a s tím související snadná manipulace.

Zehličky Remington

Žehlička na vlasy s keramicko-turmalínovým povrchem
Kromě žehliček, jejichž povrchová úprava je tvořena výlučně keramikou, existují také žehličky, jejichž součástí je kombinace keramiky a turmalínu. Turmalín představuje minerální krystal, jenž se vyznačuje perfektními ionizačními vlastnostmi. Mezi základní výhody těchto žehliček pak patří skutečnost, že po vyžehlení se nemusíte bát nepříjemností v podobě elektrizujících vlasů nebo roztřepených konečků. Turmalín také zabraňuje tzv. „krepatění vlasů“, jež vzniká v důsledku častého žehlení.

Nepřehlédněte:
5 tipů pro metrosexuály: jak vypadat stylově během chvíle + interview s youtubery Frescoot official a Danny z TVTwixx
Žehlička na vlasy s keramicko-hedvábným povrchem
Máte-li silné a husté vlasy, pak je pro vás jejich úprava s největší pravděpodobnostní pořádným oříškem. Některé – byť i sebevíce kvalitní žehličky na vlasy – vám tudíž nemusí vyhovovat. Pokud vám dělá problém manipulace s žehličkou a nepříliš komfortní skluz po vlasech, pak vyzkoušejte žehličky, jejichž povrchovou úpravu tvoří keramika a hedvábná vrstva. Doporučit vám v této souvislosti můžeme například žehličku Remington S9620, jež disponuje širokými žehlícími plochami, které jsou doslova jako stvořené pro majitelky hustých vlasů. Patříte-li do této skupiny, pak vás jistě příjemně překvapí také teplotní rozpětí žehličky, jež se pohybuje mezi 150 až 235 °C. V případě extrémně nepoddajných a silných vlasů je možno využít funkce turbo zesilovače, jež vaši žehličku po dobu 30 sekund nahřeje na neuvěřitelných 240 °C!

Zehličky Remington

Žehlička na vlasy s keramicko-keratinovým povrchem
Keramicko-keratinové žehličky patří mezi vůbec ty nejšetrnější, takže při žehlení nemusíte trpět žádnými výčitkami. Keramickou povrchovou úpravou s pořádnou dávkou keratinu disponuje například žehlička Remington S8590 Keratin Therapy Pro. Tato inteligentní žehlička při žehlení sleduje vlhkost vašich vlasů a tomu následně přizpůsobuje teplotu. Vlasy jsou díky tomu lesklejší a působí vitálním dojmem.
comments powered by Disqus