Remington – značka s dlouholetou tradicí a současný lídr na trhu

Remington – značka s dlouholetou tradicí a současný lídr na trhu

Společnost Remington urazila za více než 70 let své existence dlouhou cestu plnou skvělých nápadů a vydobyla si přízeň spotřebitelů v Evropě, USA i ve zbytku světa. Jak se společnost vyvíjela, s čím vším oblažila nespočet svých zákazníků a co nabízí dnes? Dočtete se v následujících řádcích.
Firma s počátky v 19. století
Holiaci strojček 1939     Společnost Remington vznikla v roce 1816 a svůj první výrobek uvedla na trh v roce 1937. Dnes je lídrem světového trhu s elektrickými spotřebiči a nabízí svým klientům spotřebiče sloužící k péči o vlasy, k holení, depilaci a zastřihování. Výrobky společnosti jsou nejen skvěle funkční, ale také mají propracovaný design, který mnoho spotřebitelů nenechá na pochybách, že to je právě to, co potřebují a chtějí. Výsledky práce s produkty společnosti Remington jsou při troše šikovnosti na profesionální úrovni. I doma vytvořeným účesem můžete oslnit tak, že se za vámi budou lidé na ulici otáčet.

Stručná historie a její mezníky
     Prvním počinem společnosti Remington se stal v roce 1937 první elektrický holicí strojek. O 23 let později byl na světě i první nabíjecí holicí strojek. Právě holicí strojky Remington si natolik oblíbil herec Victor Kiam, že neváhal a celou společnost odkoupil.
Victor Kiam
     Na počátku 90. let 20. století začal Remington přivádět na svět nejen holicí strojky, ale i výrobky určené k péči o vlasy. V roce 2003 spadl Remington pod společnost Rayovac/Varta, kterou dnes známe jako Spectrum Brands.

     Dva roky poté se na trhu objevil první zastřihovač chloupků na těle. Následovalo několik úspěšných let. Rok 2008 s sebou přinesl uvedení první žehličky na vlasy s keramickými plochami a mikrokondicionérem.

Nepřehlédněte:
Kolik stojí provoz čističky vzduchu? Denně méně než polovinu jablka!
     V roce 2010 se na evropském trhu objevil první IPL k domácímu použití. O rok později přišel Remington s prvním dotykovým strojkem na vousy. V roce 2012 se začala prodávat revoluční stylingová řada Keratin Therapy s napuštěnými mikrokondicionéry a senzorem tepelné ochrany.

Remington IPL

     Rok 2013 příznivě poznamenal oblast holení – nová řada Hyperflex si ihned našla své příznivce, kteří jí dodnes zůstávají věrní.

     I v roce 2014 se společnost Remington stala lídrem na trhu a neustále zdokonaluje své technologie a pracuje na mnohých inovacích. Jsme rádi, že můžeme být držitelem certifikátu oficiálního partnera a prodejce těchto originálních výrobků.

Věnuje se několika kategoriím a všechny perfektně zvládá
     To, že se musí společnost věnovat jen jedné oblasti nebo kategorii, aby v ní mohla být opravdu dobrá, pro Remington neplatí. Kromě péče o vlasy pozitivně zasahuje i do holení, dámské depilace, epilace a zastřihování.

Nepřehlédněte:
Otázky a odpovědi k AirFree čističkám vzduchu
     Péči o vlasy v dnešní době vévodí fény, ale velice oblíbené jsou i žehličky na vlasy a kulmy, přičemž u fénů hraje důležitou roli možnost výměny nástavců, výkon a rychlost vysoušení vlasů, zatímco u posledních dvou jmenovaných kromě výkonu i dopad na kvalitu vlasů při dlouhodobém používání spotřebiče.  

Remington

     Holicí strojky se už před dlouhými roky staly nedílnou součástí našich koupelen, později se k nim začaly přidávat i epilátory a depilátory. Spotřebiče Remington nabízejí dokonalou jemnost při odstraňování chloupků, k čemuž využívají nejmodernější dostupné technologie.

     V minulých letech si na svém vzhledu začali více zakládat i muži. I oni najdou u Remingtonu pochopení v podobě holicích strojků, zastřihovačů na vlasy, vousy, nos a uši i celé tělo. Výrobce nabízí také celé sady, které při pravidelném používání udělají z každého příslušníka silnějšího pohlaví dokonalého moderního muže.

Věděli jste, že…
     …kromě toho, že se Remington specializuje na péči o lidskou krásu, je i značkou zbraní a psacích strojů? A znáte jeho legendární kontroverzní reklamy? Seznamte se s nimi!

Nepřehlédněte:
Jak se zbavit toho, co nevidíme: jemné prachové částice (PM2,5)
Načítám video ...
comments powered by Disqus