Proč se některé osobní váhy jmenují motivační?

Proč se některé osobní váhy jmenují motivační?

Možná proto, že máme někdy panickou hrůzu z toho, že si stoupneme na váhu a slezeme z ní naštvaní sami na sebe. Možná proto, že potřebujeme dělat něco sami pro sebe, ale nemáme k tomu dostatek vůle. A když schází vůle, může velmi pomoci motivace. Už chápete, proč mohou být váhy motivační?
Váženie saMotivační osobní váhy v sobě mají zabudovaný mikročip, který vždy porovná vaši aktuální váhu s tou, kterou jste zadali jako cílovou. Jakmile jsme v hubnutí poctiví, váha nám to hned ukáže a povzbudí nás tak k ještě lepším výkonům. A rozhodně v tom nemusíte zůstat sami. Na váze lze nastavit hmotnostní profily několika uživatelů. Navíc jsou tyto váhy propracované i designově.

     Jakmile vás váha při vážení potěší, garantujeme vám rostoucí motivaci a snahu dosáhnout ještě lepších výsledků!

Mějte přehled o svém těle
     Nejen hmotnost, ale i její složky vám motivační váha ukáže váha s funkcí tělesného analyzéru. Podíl svalstva, kostí, tuků nebo vody jsou totiž velmi důležité. Váha tyto údaje analyzuje v souvislosti s doporučenými parametry určovanými věkem a pohlavím. Některé modely vah také vypočítávají BMI a BMR. Tyto váhy mají také k dispozici funkci uživatelských pamětí, není tak nutné před každým vážením nastavovat údaje o výšce, věku a pohlaví zejména, pokud používá váhu víc uživatelů v domácnosti.

Nepřehlédněte:
Recenze MiBody od SALTER: tlakoměr, který ukládá data do iPhonu a strčí do kapsy Rolls-Royce
     Stejně jako u klasické osobní váhy, i na této si můžete nechat zobrazit naváženou hmotnost na displeji váhy, nebo ji můžete mít dokonce ve svém mobilním zařízení díky speciální aplikaci. Touto schopností disponuje například váha Salter MiBody 9154WH3R. Aplikace, díky které budete moci sledovat vývoj své hmotnosti, je zdarma ke stažení i iTunes Store a data naměřené na váze je možné do mobilního zařízení přenést za pomoci Bluetooth. Váha Salter MiBody 9154WH3R je kompatibilní se zařízeními iPhone 4S, iPhone 5, 5S a 5C, iPod Touch (5. generace), iPad (3. a 4. generace a iPad Mini).  A to není vše. Pro kompletní přehled o svém aktuálním stavu těla můžete k aplikaci použít i tlakoměr Salter z řady MiBody, naměřené hodnoty z obou přístrojů tak můžete spojit v kompletní domácí vyšetření
comments powered by Disqus