Jak snadno se nastavuje OMNI systém od Harman/Kardon

Jak snadno se nastavuje OMNI systém od Harman/Kardon

V rámci testování vzorků nového bezdrátového systému Vám přinášíme návod na jeho nastavení. Uvidíte, že se při konfiguraci těchto reproduktorů není čeho bát ani v případě, kdy o technologii domácích sítí nevíte zhola nic. Vytvořit si bezdrátový domácí audio systém nebylo nikdy jednodušší. Stačí, když doma nebo v kanceláři máte bezdrátovou síť. V prvním kroku je potřeba nainstalovat do svého mobilního zařízení (telefon nebo tablet s operačním systémem iOS nebo Android) aplikaci Harman/Kardon Cotroller (momentálně ve fázi schvalování).
Spustíme si aplikaci, kde zvolíme možnost Set up products. Tu máme dvě možnosti. Přidat nový produkt nebo místnost. Nejprve je potřeba přidat produkty a až potom je můžeme zadávat do místností.

Omni systém nastavovanie

V druhém kroku jsou opět dvě možnosti. WPS a manuální konfiguracce. Pokud má Váš router (většinou blikající krabička s anténkou :) )  tlačítko WPS, zvolíme tuto možnost, která je jednodušší. Náš router toto tlačítko neměl, tak jsme zvolili manuální nastavení.

Omni systém nastavovanie

Omni systém nastavovanie
Omni systém nastavovanie
V případě, že jste zvolili WPS, stačí stisknout dané tlačítko na vašem routeru a na OMNI systému. A hotovo. To je vše. V případě manuálního nastaven je potřeba na OMNI systému krátce stisknout tlačíko RESET tak, jak to popisuje názorně i aplikace.

Stiskem tlačítka reset na OMNI systému jsme způsobili to, že se vytvořila další bezdrátová síť. Stačí se na mobilním zařízení na tuto síť přihlásit a vrátit se zpět do aplikace.

Nepřehlédněte:
Kvalita bez kabelů a bez kompromisů: Harman/Kardon OMNI
Omni systém nastavovanie

V posledním kroku, který jsme nestihli, se Vás OMNI systém přes aplikaci zeptá, ke které síti se má připojit/integrovat. Tyto kroky provádíme s každým produktem.

Omni systém nastavovanie

Následně můžeme OMNI systém pro lepší orientaci přidělit do existujících místností. Případně můžeme reproduktory zpracovat tak, že jeden bude pravý a druhý levý (i když je každý reproduktor stereo reproduktorem), ta jak to vidíte na obrázcích.

Omni systém nastavovanie

Takto si můžete jednoduše vytvřit kompletní ozvučení domácnosti bez toho, abyste museli tahat jakékoliv kabely (samozřejmě do elektrické zásuvky je zapojení potřeba) a nejste omezeni jen na bezdrátové řešení a přehrávání z mobilního zařízení. Každý produkt má  AUX-In vstup, takže můžete reproduktor(-y) pripojit např. k TV ze sluchátkového výstupu a zvuk dále šírit po domácnosti už bez kabelu.

Omni systém nastavovanie
Omni systém nastavovanie

Líbí se vám takové řešení? Pokud máte další dotazy, neváhejte nám je do diskuse napsat.
comments powered by Disqus