4 tipy na sluchátka AKG, která potěší každého milovníka kvalitního zvuku

4 tipy na sluchátka AKG, která potěší každého milovníka kvalitního zvuku

Rakouská sluchátka AKG nezklamou sebevětšího milovníka kvality. Ať už si do nich pustíte Beethovena nebo taneční hudbu, přinesou vám vždy skvostný zážitek. Proč si vybrat AKG a která sluchátka zvolit? Právě na to jsme se v tomto článku zaměřili.
Dopřejte si bezkonkurenční soukromý poslech
     Ne vždy se můžeme nebo chceme dělit o právě poslouchané s lidmi kolem nás. Naštěstí už jsou pro nás běžně dostupná sluchátka, která ve svých počátcích sloužila jen velmi početně omezené skupině – spojovatelům a pracovníkům v rádiích. Dnes je může mít každý z nás a naplno si užít oblíbenou hudbu doma i na cestách.

     Sluchátka AKG nabízí skvělou službu za relativně nízkou cenu v porovnání s konkurencí. Kromě kvalitního zvuku jsou pověstná také jednoduchým, leč pro oko velmi přitažlivým designem, ať už zvolíme sluchátka do uší, na uši nebo přes hlavu.

4 tipy pro fajnšmekry i AKG začátečníky  
     Jakmile se podíváte do naší nabídky, zjistíte, že sluchátek AKG je v ní nepřeberné množství. Proto jsme se rozhodli vám napovědět a doporučit ty, která vás uchvátí a dopřejí vám dokonalý zvuk, ať už budete dělat kdekoli cokoli.

Nepřehlédněte:
Poznačte si: Audio Video Show Praha
AKG K845BT
AKG K845BT White     Ve dvou barvách (v černé a bílé) vyvedený model je absolutní špičkou letošního ročníku EISA Award (European Imaging and Sound Association), kde získal titul nejlepšího produktu sezóny 2014/15 mezi sluchátky. Model má hned několik výhod, díky kterým snadno okouzlí jakéhokoli posluchače. Produkovaný zvuk je vskutku výjimečný. Zajišťují ho speciálně vybrané 50 mm převodníky a napomáhá mu i uzavřený design. Můžete si tak užívat zvuku s výjimečným tlumením akustiky a zvýrazněnými basy.

     Tato sluchátka jsou i neuvěřitelně pohodlná, a to díky polštářkům s vhodně umístěnými ovládacími tlačítky na krytech sluchátek. Nebudete je chtít sundat, ale jakmile tak učiníte, ihned pochopíte dokonalost 2D sklopného mechanismu, který zaručuje bezpečné složení a bezproblémový přenos.

     Další, co vás jistě okouzlí, je možnost NFC připojení, které vám umožní získat kontakt se zařízeními disponujícími technologií Bluetooth, například s některými chytrými telefony s operačním systémem Android. A to hned. Příjemné je i to, že jakmile se vybijí baterky, je možné sluchátka spojit s jack kabelem a můžete si užívat dál.

AKG Y50
     S těmito sluchátky vás na ulici nikdo nepřehlédne. Pokud máte rádi veselé a syté barvy, určitě vám padnou do oka a nedají vám spát, dokud je nebudete mít doma. Kromě toho, že ve všech barevných provedeních (v červené, žluté, modré a černé) zaujmou už na pohled, nabízejí samozřejmě to, co se od nich očekává. Perfektní a bezchybný zvuk, silné basy i pohodlí po celé hodiny. Skvělou zprávou je to, že sluchátka mají univerzální dálkový ovladač a 3D-Axis sklápěcí systém pro bezpečné uložení při přepravě. Nalákat vás může i to, že sluchátka AKG Y50 byla oceněna jako produkt roku v What Hi*Fi Awards 2014 v kategorii přenosných sluchátek na uši.

Nepřehlédněte:
Originál je jen jeden: AKG Y50
AKG Y50

AKG K430
     Jaká sluchátka byste rádi? Oranžová, fialová, červená, stříbrná, bílá, zelená či světle a tmavě modrá? Ve všech těchto barvách je k dispozici model AKG K430. Famózní design i zde provází celkově kvalitní zpracování sluchátek, jehož výsledkem je vynikající zvuk.

     I tento model disponuje 3D-Axis sklápěcím mechanismem, takže je jejich přeprava pohodlná a žádné poškození za běžných podmínek nehrozí. Má také integrovaný ovladač hlasitosti, jako všechna sluchátka AKG jsou pohodlná i při delším nošení. Kabel je veden jen po jedné straně, nemusíte tedy mít pocit, že máte kabely všude kolem krku. Ke sluchátkům dodáváme i ochranné pouzdro.

AKG K430
AKG K912
AKG K912
     Když si chcete labužnicky vychutnat hudbu v teple domova, není lepší způsob, než to udělat se sluchátky AKG K912. Jde o bezdrátová polootevřená sluchátka se základnou, kterou lze připojit takřka ke každému zvukovému zařízení. Potom už stačí jen sluchátka nasadit a pořádně si zvuk užít, ať už jde o zmíněnou hudbu, filmy nebo hry. Stejně jako jiná sluchátka AKG, i tato jsou pohodlná a lze jen je mít bez pocitu otlačení na hlavě a uších celé hodiny. Jednou z největších předností těchto sluchátek je volitelnost jedné ze tří přednastavených frekvencí, čímž může dojít k omezení rušivých faktorů. Napájení obstarávají 2 baterie AAA a jejich dobíjení je možné přímo ve sluchátkách.

     Dopřejte si vynikající zvuk zabalený v jednoduše dokonalém designu. Sluchátka AKG mohou lahodit nejen vašim uším, ale i očím. Vyberte si ta, která vás nejvíce osloví. Nebudete litovat!
comments powered by Disqus