Krok do vyššej ligy
160

Krok do vyššej ligy

Slúchadlá JBL už beriem v rámci časopisu ako svoju povinnú jazdu a viac-menej viem, čo od nich môžem očakávať. Ich zvuk by som z najväčšou pravdepodobnosťou rozpoznal aj pri slepom teste. V priebehu roka sa ku mne dostalo pár informácií, že by malo JBL predstaviť niečo nové a vraj to bude „pecka“. Keď ku mne jeden chladný jarný deň dorazila zásielka slúchadiel, medzi ktorými bola jedna o niečo hmotnejšia krabička s označením CLUB ONE, pomyslel som si, že toto by mohol byť ten sľubovaný zázrak.
...přečíst celý článek
Tři králové
198

Tři králové

Léto skončilo jako mávnutím kouzelného proutku a co nevidět tu máme Vánoce. Pro mě je předvánočním indikátorem fakt, že se mi v redakci začnou hromadit různé hudební gadgety na otestování včetně nových soundbarů a AV receiverů. Ani tento rok tomu není jinak a před dveřmi mi kurýr složil hromadu balíků s množstvím všelijakých zvukových "barů" a subíků. Trojice soundbarů JBL hostovala u nás v časopise už loni a tak jsem byl přirozeně zvědavý, kam se vylepšená série od minulého roku posunula zvukově a designově.
...přečíst celý článek
Užijte si vaši dovolenou bez alergie!
586

Užijte si vaši dovolenou bez alergie!

I vy se snažíte užít si zbytek léta co nejvíce venku v přírodě a vytěžit z posledních slunečných a teplých dnů maximum? Alergici by si však měli své letní destinace a navštěvovaná místa důsledně vybírat. Vycestovat do zahraničí, ubytovat se v hotelu nebo kempovat? Možností je nespočetné množství. Jaký názor ale mají na jednotlivé destinace vaše dýchací orgány a na co byste si měli dávat pozor? Nabízíme vám několik tipů, jak si zpříjemnit pobyt v každém prostředí a jak vám může pomoct čistička / sterilizátor vzduchu AirFree.
...přečíst celý článek
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >