Jaroslav Knirsch

Jaroslav Knirsch

Autor stál pri zrode web obchodu a aktívne Vám pomáha pri výbere produktov. Takmer dokonalo ovláda celú ponuku eshopu. Väčšinu produktov má aj odskúšaných, takže sa môžete spoľahnúť že má bohaté skúsenosti s ponukaným tovarom o ktorých aj píše. Špecializuje sa najmä na technologické vychytávky a každý produkt preštuduje dopodrobna.
CES 2020: Novinka JBL Club
1577

CES 2020: Novinka JBL Club

Na největším světovém veletrhu spotřební elektroniky v Las Vegas, uvedla americká značka JBL, novou sérii sluchátek JBL Club, které byly inspirovány zkušenostmi profesionálních hudebníků a přizpůsobují zvuk každému posluchači díky technologii JBL Pro Sound, Personal-Fi ™. Navíc sluchátka přinášejí pokročilou technologii Noise Cancelling, spolu už dnes všudypřítomnou podporou inteligentních asistentů.


...přečíst celý článek
Sériové čísla na produktech od JBL jsou důležité
3475

Sériové čísla na produktech od JBL jsou důležité

Často se nás ptáte na důvěryhodnost některých e-shopů a cen. Za některými „zázračnými cenami“ jsou i kotrmelce, které jsou schopní absolvovat mezinárodní podvodníci a spekulanti. Stále častěji se nám v servisu vyskytují reproduktory od JBL bez sériového čísla. Co to je za produkty? A co to pro vás jako pro zákazníka znamená? To vám zodpovíme v našem článku.
...přečíst celý článek