Jaroslav Knirsch

Jaroslav Knirsch

Autor stál pri zrode web obchodu a aktívne Vám pomáha pri výbere produktov. Takmer dokonalo ovláda celú ponuku eshopu. Väčšinu produktov má aj odskúšaných, takže sa môžete spoľahnúť že má bohaté skúsenosti s ponukaným tovarom o ktorých aj píše. Špecializuje sa najmä na technologické vychytávky a každý produkt preštuduje dopodrobna.
Co nám představily AKG, Harman/Kardon a JBL na IFA 2016 v Berlíně?
2091

Co nám představily AKG, Harman/Kardon a JBL na IFA 2016 v Berlíně?

Tento výrobce (značky paří pod skupinu Harman Group) tradičně vystavoval pod dominantou výstaviště Funkturm Berlin, kam se běžný smrteľník nedostane i přes to, že má platnou vstupenku. Pro vstup do těchto výstavních prostor potřebujete ještě extra pozvánku v podobě plastové kartičky. Samozřejmě my, jako oficiální distributor, jsme tyto pozvánky měli a můžete se s nami podívat, co se zanedlouho objeví v naší nabídce..
...přečíst celý článek
S TomTom od Tater k Dunaji
1809

S TomTom od Tater k Dunaji

Už delší dobu podporujeme sportovce v jejich aktivitách a pomáháme jim v dosažení lepších výkonů. Neděláme to nijak finančně, ale pokud můžeme, podporujeme je materiálně zapůjčením sportovních hodinek TomTom. Ještě hodně lidí nemělo možnost je osobně vyzkoušet, tak se jim to snažíme umožnit. Teď si můžete přečíst, jak Mirka dokázala absolvovat běh od Tater k Dunaji.
...přečíst celý článek
Známe vítěze EISA pro rok 2016/2017
2620

Známe vítěze EISA pro rok 2016/2017

Každoroční vyhlášení výsledků EISA je tu znovu a nás těší, že Vám z naší nabídky můžeme nabídnout vítěze. Tradičně máme vítěze od výrobců JBL, AKG, Audison, Hertz či Kenwood. Cenově tyto produkty nejsou nijak přehnané a jsou dostupné pro všechny. Však se podívejte, co říká na vítěze porota EISA a i na ceny za které se prodávají.
...přečíst celý článek
Redbull 400
1847

Redbull 400

O víkendu se běžel jeden z nejadrenalinovějších a nejtěžších závodů vůbec.  REDBULL400 Titisee. Sice jen 400m ale za to na skokanském mamutím  lyžařském můstku. 750 účastníků z 29 zemí si podrobilo nelítostnou trať. Podle výkonnosti běh trval od 3:40 až po 20 min. Každý, kdo se postavil pod kopec na start si zaslouží obdiv.  Převýšení skoro 200m nenechalo nikoho stát na dvou nohách a všichni zapínali 4 nožku :)
...přečíst celý článek