Jaroslav Knirsch

Jaroslav Knirsch

Autor stál pri zrode web obchodu a aktívne Vám pomáha pri výbere produktov. Takmer dokonalo ovláda celú ponuku eshopu. Väčšinu produktov má aj odskúšaných, takže sa môžete spoľahnúť že má bohaté skúsenosti s ponukaným tovarom o ktorých aj píše. Špecializuje sa najmä na technologické vychytávky a každý produkt preštuduje dopodrobna.
JBL aplikace pro tvůj mobilní telefon
3410

JBL aplikace pro tvůj mobilní telefon

Všechny bezdrátová sluchátka a reproduktory jsou určeny zejména pro spojení s mobilním telefonem. Nepotřebuješ k tomu vůbec nic, pouze aktivní Bluetooth rozhraní. Primárním cílem těchto zařízení je poslech hudby či podcastů. Aby si využil svá sluchátka či reproduktory na 100%, je třeba stáhnout si dodatečnou aplikaci. Aplikace jsou určeny zejména pro vyšší modely, které mají v sobě integrovaných více technologii. Podívejme se tedy společně, co JBL nabízí v AppStore a Google Play.
...přečíst celý článek
JBL Charge 5 představen
2497

JBL Charge 5 představen

Jen před pár minutami byl představen na výstavě CES konaný v Las Vegas nový, dlouho očekávaný přenosný reproduktor JBL Charge 5. Novinka se nese ve změněném designu novinek představených už minulý rok. Také má očekávané vlastnosti jako nabíjení prostřednictvím USB-C, Bluetooth ve verzi 5.1 a odolnost s certifikací IP67. Níže jsme vám připravili v tabulce porovnání s předchozí generací.
...přečíst celý článek