Inspire magazine

Inspire magazine

Inspire magazine je určený pre čitateľov so znalosťami a vlastným názorom, s úchylkou pre koncept, krásu, zábavu a plnohodnotný život. Je zameraný na módu, kultúru a inšpiráciu vo veľmi špeciálnom lokálnom a medzinárodnom kontexte.
Být přenosný se teď nosí
3172

Být přenosný se teď nosí

Hledáte něco malé, skladné a výkonné? JBL Xtreme je ta správná volba! Je to nepřekonatelný přenosný Bluetooth reproduktor, který bez námahy poskytuje ohromující, výkonný stereo zvuk, který nezradí. Pyšní se dobíjecí baterií, jejíž výdrž je až 15 hodin. Tento reproduktor jednoduše zachová vaši hudbu a vaše zařízení (má dva USB porty pro nabíjení externích zařízení) v činnosti tak dlouho, jak tojen budete potřebovat a přinese vzrušení všude tam, kde ho budete potřebovat – ať už je to doma nebo venku, na večírku u bazénu nebo při grilování na terase.
...přečíst celý článek
V dobrém i ve zlém
2514

V dobrém i ve zlém

Pohybuji se v okruhu lidí, kteří často řeší zvuk. Kamarádi mají kapely - potrpí si na dobrý zvuk. Lidé poslouchají hudbu, doma, v práci - chtěji ji poslouchat kvalitně. Díváme se na filmy - rádi bychom rozuměli každé slovo, slyšeli každý ruch a šum. Nebo někdy jedoduše potřebujeme jen vypnout, nasadit si sluchátka a nechat zmizet okolní svět. Když si kladeš otázku, jaké reproduktory či sluchátka si koupit, mám pro tebe odpověď.
...přečíst celý článek