High & Style

High & Style

Časopis o kvalitním zvuku a obrazu
Tři králové
122

Tři králové

Léto skončilo jako mávnutím kouzelného proutku a co nevidět tu máme Vánoce. Pro mě je předvánočním indikátorem fakt, že se mi v redakci začnou hromadit různé hudební gadgety na otestování včetně nových soundbarů a AV receiverů. Ani tento rok tomu není jinak a před dveřmi mi kurýr složil hromadu balíků s množstvím všelijakých zvukových "barů" a subíků. Trojice soundbarů JBL hostovala u nás v časopise už loni a tak jsem byl přirozeně zvědavý, kam se vylepšená série od minulého roku posunula zvukově a designově.
...přečíst celý článek
Nenápadný silák
279

Nenápadný silák

Během léta jsem měl možnost důkladně se seznámit s modelem JBL Partybox 1000, který je nejvyšším a nejvýkonnějším modelem v nabídce rodiny JBL PartyBox. Zvědavost mi nedala a rozhodl jsem se vyzkoušet si i základní model PartyBox 100, který, mimochodem jako jediný z trojice, získal prestižní ocenění EISA Party Speaker na rok 2019/2020.
...přečíst celý článek
Hra světla a zvuku
206

Hra světla a zvuku

Snad nejvýraznější designovou změnou ze všech zvukových válečků JBL, které jsem během roku otestoval, prošla poslední generace lifestylového modelu Pulse 4. Z estetického hlediska je to určitě nejpůsobivěji navržený a zkonstruováný přenosný kompaktní reproduktor, s jakým jsem se dosud setkal.
...přečíst celý článek
Ten pravý bezdrátový zážitek
654

Ten pravý bezdrátový zážitek

Sluchátka typu true wireless se těší stále rostoucí popularitě. Hrnou se nám do redakce ze všech stran a nezřídka má jedna značka ve své nabídce kompletně bezdrátový model zastoupen ve více cenových kategoriích. Dobrým příkladem je společnost JBL, která jich má v současnosti v nabídce pravděpodobně nejvíce. Po testovaných JBL Free BT, JBL Reflect Flow, JBL TUNE120TWS, sportovních modelech JBL Endurance Peak a JBL Under Armour Flash jsem se dostal i k nejnovějším modelům JBL Live300TWS a JBL Tune220TWS.
...přečíst celý článek
Na křídlech pohody
533

Na křídlech pohody

Jak to již v poslední týden před předáním čísla do tisku nezřídka bývá zvykem, zazvonil mi před redakcí kurýr se zpožděnou zásilkou novinek od společností Harman/Kardon a JBL. Všechny jsem si je pěkně rozložil před sebe a začal přemýšlet, jak se s pěticí novinek 10 dní před uzávěrkou poperu. Nakonec zvítězil zdravý rozum nad zvědavostí a část produktů jsem se rozhodl delegovat na své šikovné kolegy. Nechal jsem si tedy na vyzkoušení designový model Fly ANC, který se mi zdál designově i funkčně velmi podobný s modelem AKG 700 ANC. Ten jsem testoval během minulého roku, a jeho zvuk mám dobře naposlouchaný, protože mi sluchátka po otestování zůstali v redakci.
...přečíst celý článek
Bezdrátové kino bez kompromisů
699

Bezdrátové kino bez kompromisů

Americký výrobce Harman Kardon přichází po delší odmlce s moderním 5.1 kanálovým zvukovým systémem, určeným pro příznivce kvalitního prostorového zvuku domácího kina. Úderný název Surround vypovídá o jeho zaměření a přednostech, ale shrnout jeho kvality pouze na prostorový poslech by nebylo úplně fér. Tento systém toho totiž dokáže ještě mnohem více. Hlavní předností a odlišením od konkurence je to, že zvuk se do prostoru šíří bezdrátově.
...přečíst celý článek
Harman/Kardon Aura Studio 3
777

Harman/Kardon Aura Studio 3

Na lednovém CES v Las Vegas představil Harman/Kardon pokračování své ikonické kolekce designových bluetooth reproduktorů Aura, novou linii Studio 3. Kopulovitě vyklenutá silueta předešlých modelů zůstává, zůstává i její působivost a funkčnost spolu s 360-stupňovým vyzařováním zvuku a nadčasovým designem.
...přečíst celý článek
Elegantní řešení
1145

Elegantní řešení

Americkou ikonu Harman / Kardon není nutné pravděpodobně nikomu představovat. Má své stabilní místo v našich obývácích, autech, osobních počítačích i mobilních zařízeních. Druhá generace Esquire Mini 2, jehož rozměry jsou stále na úrovni peněženky, přináší pouze jemně propracovanější design, ale především opět o něco lepší zvuk díky novému širokopásmovému měniči.
...přečíst celý článek