High & Style

High & Style

Časopis o kvalitním zvuku a obrazu
Ten pravý bezdrátový zážitek
377

Ten pravý bezdrátový zážitek

Sluchátka typu true wireless se těší stále rostoucí popularitě. Hrnou se nám do redakce ze všech stran a nezřídka má jedna značka ve své nabídce kompletně bezdrátový model zastoupen ve více cenových kategoriích. Dobrým příkladem je společnost JBL, která jich má v současnosti v nabídce pravděpodobně nejvíce. Po testovaných JBL Free BT, JBL Reflect Flow, JBL TUNE120TWS, sportovních modelech JBL Endurance Peak a JBL Under Armour Flash jsem se dostal i k nejnovějším modelům JBL Live300TWS a JBL Tune220TWS.
...přečíst celý článek
Na křídlech pohody
313

Na křídlech pohody

Jak to již v poslední týden před předáním čísla do tisku nezřídka bývá zvykem, zazvonil mi před redakcí kurýr se zpožděnou zásilkou novinek od společností Harman/Kardon a JBL. Všechny jsem si je pěkně rozložil před sebe a začal přemýšlet, jak se s pěticí novinek 10 dní před uzávěrkou poperu. Nakonec zvítězil zdravý rozum nad zvědavostí a část produktů jsem se rozhodl delegovat na své šikovné kolegy. Nechal jsem si tedy na vyzkoušení designový model Fly ANC, který se mi zdál designově i funkčně velmi podobný s modelem AKG 700 ANC. Ten jsem testoval během minulého roku, a jeho zvuk mám dobře naposlouchaný, protože mi sluchátka po otestování zůstali v redakci.
...přečíst celý článek
Bezdrátové kino bez kompromisů
441

Bezdrátové kino bez kompromisů

Americký výrobce Harman Kardon přichází po delší odmlce s moderním 5.1 kanálovým zvukovým systémem, určeným pro příznivce kvalitního prostorového zvuku domácího kina. Úderný název Surround vypovídá o jeho zaměření a přednostech, ale shrnout jeho kvality pouze na prostorový poslech by nebylo úplně fér. Tento systém toho totiž dokáže ještě mnohem více. Hlavní předností a odlišením od konkurence je to, že zvuk se do prostoru šíří bezdrátově.
...přečíst celý článek
Harman/Kardon Aura Studio 3
431

Harman/Kardon Aura Studio 3

Na lednovém CES v Las Vegas představil Harman/Kardon pokračování své ikonické kolekce designových bluetooth reproduktorů Aura, novou linii Studio 3. Kopulovitě vyklenutá silueta předešlých modelů zůstává, zůstává i její působivost a funkčnost spolu s 360-stupňovým vyzařováním zvuku a nadčasovým designem.
...přečíst celý článek
Elegantní řešení
1007

Elegantní řešení

Americkou ikonu Harman / Kardon není nutné pravděpodobně nikomu představovat. Má své stabilní místo v našich obývácích, autech, osobních počítačích i mobilních zařízeních. Druhá generace Esquire Mini 2, jehož rozměry jsou stále na úrovni peněženky, přináší pouze jemně propracovanější design, ale především opět o něco lepší zvuk díky novému širokopásmovému měniči.
...přečíst celý článek
Povedená trojička on-ear
1140

Povedená trojička on-ear

Popularita sluchátek vybavených bezdrátovou technologií bluetooth podle statistik z roku na rok roste. Přispívá k tomu zejména jejich zlepšující se cenová dostupnost, zvyšující se kvalita reprodukce prostřednictvím bluetooth streamování a také přidávání nových zajímavých funkcí. Série sluchátek JBL LIVE střídá v nabídce sérii JBL E, přičemž přináší propracovanější design, vylepšení zvuku a také implementaci několika nových technologií. Nová série LIVE sestává z trojice bezdrátových modelů na na uši a jedním modelem do uší. Testovaná trojiëka sluchátek je si sice příbuzná ve více parametrech, ale každé ze sluchátek plánuje oslovit jinou skupinu zákazníků.
...přečíst celý článek
Sportovní elegance
1454

Sportovní elegance

Nabídka spolupráce Under Armor a JBL se rozšiřuje inteligentním, smysluplným a jistým krokem. Nejnovější přírůstek Under Armour True Wireless Flash by JBL to jen potvrzuje. Společnosti reagují na trend absolutně bezdrátových sluchátek, přirozeně, neopouštějí sportovní motivační zvuk a nabízejí něco, co by se dalo nazvat sportovním luxusem.
...přečíst celý článek
Sportovní, výkonné, designové
1335

Sportovní, výkonné, designové

Mám v rukou další z modelů sportovních bluetooth sluchátek, které vznikly kooperací tradiční audio JBL a sportovní trendové Under Armour. Sport Wireless Pivot jdou výkonnostně ještě dál než předešlé modely UA. Kromě dosud nejvyšší odolnosti vůči vodě a prachu, kterou stanoví stupeň ochrany IPX7, se díky dvojitému důmyslnému mechanismu uchycení Sport Flex Fit do ucha a za ucho perfektně fixují a i během nejnáročnějšího tréninku zůstanou stabilně na svém místě.
...přečíst celý článek