HIGH END SLOVAKIA 2008

HIGH END SLOVAKIA 2008

hcg/highendslovakia100px.jpg align="left" border="0" hspace="5" vspace="5" />     Společnost DSI Slovakia  – autorizovaný dovozce a distributor spotřební elektroniky si Vás dovoluje pozvat do svojí expozice 3. ročníku výstavy:

HIGH END SLOVAKIA 2008
Holiday Inn, Bajkalská 25/A, Bratislava 2
10. 10. – 12. 10. 2008 
(pátek – neděle 10.00 – 18.00)

     V naší expozici v prvním patře kongresové  HALL 1 se budete moci blíže seznámit  se  světovými značkami AKG, JBL, INFINITY a Harman/Kardon,  které patří mezi významné  výrobce  domácí audio techniky a vyznačují se vysokou kvalitou, nadčasovým designe, nejnovějšími technologiemi a získávají množství ocenění. Letos jsme pro Vás připravili horké novinky uvedených značek. Představíme Vám novou modelovou řadu  domácích reproduktorů série JBL LS, INFINITY CLASSIA a nové multimediální reproduktory JBL k iPODům a iPhon-ům: On Stage IIIP, On Time 200iD, On Stage 200iD a On Stage 400iD.  Kromě toho si budete moci poslechnout novou modelovou řadu sluchátek AKG – High Definition a seznámit se s novými modely a novým designem produktů Harman/Kardon.
Pro fanoušky kvalitního domácího kina jsme připravili dvě sestavy kvalitního kina sestavené z reproduktorů série JBL LS, kterým bude sekundovat legendární král receiverů značky Harman/Kardon – AVR745. A druhou sestavu domácího kina budou tvořit reproduktory série INFINITY CLASSIA. Těm  bude asistovat nový AVR receiver Harman/Kardon AVR355 a nový DVD přehrávač Harman/Kardon DVD39, které jsou vybavené nejnovějšími technologickými vymoženostmi. Nezapomněli jsme ani na příznivce kvalitního sterea. Pro ně máme připravený nový stereo receiver Harman/Kardon HK3490, který už v průběhu pár dní po svém uvedení na trh získal množství uznání od odborné veřejnosti  za svůj úžasný zvukový projev. Abychom pro Vás připravili zvukový ráj, tak k němu připojíme reproduktory JBL LS80, které získali ocenění EISA ve své kategorii v aktuálním ročníku 2008/09. Ocenění EISA patří mezi nejuznávanější v oblasti se spotřební elektronikou, čehož důkazem je, že odráží názory odborníků z 50 nejvýznamnějších magazínů věnujících se audiovizuální technice a elektronice. Uvedenému stereo receiveru bude dělat společnost top model DVD přehrávače Harman/Kardon DVD49.  Jestli se Vám nechce věřit, že DVD přehrávač může nahradit kvalitní CD přehrávač, tak si nenechte ujít toto představení.  Tato dvojice přináší v oblasti sterea skutečně nezapomenutelný zážitek i pro nejnáročnější fanoušky kvalitního zvuku, a to za velmi rozumnou cenu.
comments powered by Disqus