Wesley Sneijder versus Jerome Boateng v kampani na sluchátka JBL Synchros

Wesley Sneijder versus Jerome Boateng v kampani na sluchátka JBL Synchros

Wesley Sneijder a Jerome Boateng jsou fotbalové hvězdy, které kromě vášně pro fotbal spojuje i legendární značka audio techniky JBL z koncernu Harman International. Oba dva se totiž stali jejími tvářemi. Vystupují spolu v povedené kampani na sluchátka JBL Synchros s názvem Show your passion – Ukaž svou vášeň. V té přenesli soupeření z trávníku do úsměvných situací z jejich života. Jako ambasadoři světoznámé značky JBL tak ukazují, že kořením jakéhokoliv sportu a soutěžení je jednoznačně smysl pro humor.
Kampaň staví na videích, ve kterých se oba hráči navzájem špičkují, popichují a dělají si naschvály. Před mistrovstvím světa v Brazílii v roce 2014 odkazovala i na odvěkou rivalitu mezi dvěma fotbalovými velmocemi, a to Německem (Jeremy Boateng) a Nizozemskem (Wesley Sneijder).

V hlavní roli i Škoda 120
V jednom z videí přijíždí Wesley svým drahým nablýskaným sporťákem před hotel. Po vystoupení z auta bez zájmu odhazuje klíčky od za sebe a očekává, že je chytí pikolík, aby mu zaparkoval. To se ale nestane, protože se po nich vrhá Jerome, který autem nahradí svůj poněkud méně komfortní a o něco starší model – nám všem známou Škodu 120. Jako bonus má ještě připojený obytný vůz. Wesleyho tak čeká po odchodu z hotelu velké překvapení, ze kterého pochopitelně není zrovna dvakrát nadšený. Po několika neúspěšných pokusech nastartovat rozčileně křičí Jeremyho příjmení. Ten se jen spokojeně usmívá, nasazuje sluchátka a užívá si jejich famózní zvuk.


V dalším videu se karta obrací a na řadě je tentokrát Wesley se svým naschválem. Vše začíná tím, jak ve studiu nahrává holandský fotbalový popěvek. Poté se setká s Jeremym v šatně a potutelně se zasměje. Ten si nic netušící nasazuje sluchátka, aby si vychutnal svou oblíbenou hudbu. Po pár vteřinách ji ale přeruší právě Wesleyho zpěv. Závěr je jasný, rozhozený Jeremy křičí soupeřovo příjmení.

Nepřehlédněte:
Fotbalová a módní ikona Jerome Boateng je tváří globální americké značky JBL

Ambasadoři Sneijder a Boateng – hráči s pravou vášní pro fotbal

Oba sportovci patří mezi evropskou fotbalovou špičku. Wesley Sneijder je nizozemský reprezentant, který v současnosti hraje za turecký klub Galatasaray. V roce 2004 získal prestižní cenu pro nejlepšího hráče do 21 let. Jeho klubovou kariéru tvoří samá zvučná jména, mezi nimi i Real Madrid nebo Inter Milán.

Německý reprezentant Jeremy Boateng hraje za FC Bayern Mnichov, se kterým slavil spoustu úspěchů. Působil také v klubu Manchester City. Je mistr Evropy do 21 let z roku 2009 a mistrem světa z roku 2014.
comments powered by Disqus