Vydražte si produkty JBL s podpisy sportovních hvězd a přispějte na dobrou věc!

Vydražte si produkty JBL s podpisy sportovních hvězd a přispějte na dobrou věc!

Jako dlouholetý exkluzivní distributor značky JBL pro Českou a Slovenskou republiku jsme se rozhodli podpořit komunitní projekt obnovy atletiky v Košicích. Využíváme při tom každou příležitost. Po celý rok jsme trpělivě oslovovali své přátele, kamarády a osobnosti, aby přispěli svým podpisem na reproduktory JBL k vytvoření jedinečné sbírky.
Tato sbírka je “pozlacená” 9 olympijskými, 12 světovými, 31 evropskými zlaty, dvěma wimbledonskými tituly, vítězstvím turnaje Masters v tenisu a dvěma stále úřadujícími světovými rekordmany. Dnes jsme se rozhodli tuto sbírku prodaa v jednoduché dražbě, jejíž výnos půjde na podporu mládežnické atletiky v Košicích. Každý sběratelský “kousek” je součástí galerie na Facebooku JBL Czech&Slovak. V poznámce k fotce je vyvolávací cena, k níž můžete nabídnout vámi navrhovanou cenu.

JBL dražba

Nakolik jsme k tomuto projektu nevytvářeli žádný aukční systém, pravidlem je, že navrhovaná cena má být minimálně o 2 eura / 50 kč vyšší. Nižší přihození nebudou platná. Bezdrátové reproduktory JBL jsou absolutně nejprodávanějšími na světě, stejně tak i v Čechách a na Slovensku. Věříme, že s podpisy osobností se stanou pro vás ještě atraktivnějšími, například jako dáreček na Vánoce.

JBL dražba
comments powered by Disqus