JBL se stala oficiální značkou sluchátek a audia pro NBA

JBL se stala oficiální značkou sluchátek a audia pro NBA

Koncern Harman International, pod který spadá ikonická značka JBL, se stal na čtyři roky partnerem slavné basketbalové NBA v USA. Z tohoto jedinečného spojení těží nejen hráči a trenéři, ale zejména fanoušci, kteří si během zápasů, exhibic a doprovodných akcí vychutnávají legendární zvuk JBL a mohou si pořídit sluchátka a další elektroniku ze speciálních limitovaných edicí. Na obou stranách jde o velmi unikátní spolupráci. Pro NBA se jedná o prvního marketingového partnera z tohoto oboru, pro Harman je to vůbec první partnerství s profesionální sportovní ligou.
Značka patří mezi špičku ve své kategorii. Dokládá to nejen ohromující kvalita produktů, ale i její bohatá historie sahající až do 60. let minulého století. Vždyť legendární zvuk JBL byl součástí mnoha významných událostí, které psaly dějiny světové hudby – za všechny stačí připomenout proslulý a v mnohých ohledech nepřekonatelný Woodstock. I díky tomu si značka vydobyla doslova zvučné jméno, kterému důvěřují hudební profesionálové po celém světě. Nyní si na seznam svých úspěchů připisuje NBA, což jen upevňuje její výjimečnou pozici na trhu. Aktuálně je tak vyvážený, čistý a nezkreslený zvuk JBL ve více než polovině arén po celé Americe.

JBL NBA

Speciální edice sluchátek a reproduktorů

V originální edici NBA lze pořídit bezdrátová sluchátka JBL, bluetooth sluchátka, bezdrátové reproduktory a bluetooth reproduktory. Kromě unikátního zvukového zážitku kdykoliv a kdekoliv nabízí také jedinečný design v barvách vybraného týmu – mezi nimi nechybí například Los Angeles Lakers, Chicago Bulls nebo Celtics. K dostání bude také elektronika s podobiznami hráčů. Tyto produkty zakoupí zájemci výhradně ve fanshopech a globálních e-shopech.

JBL NBA

Ambasadory značky jsou největší hvězdy NBA
Jedním ze slavných basketbalistů, kteří podporují značku JBL, je Stephen Curry z týmu Golden State Warriors. Nekompromisní zvuk produktů JBL je pro něj hnacím motorem jak při hře, tak i v životě. Pomáhá mu posouvat hranice a dokázat i nemožné ve chvílích, kdy se potýká s pocitem, že už ze sebe více nedostane. Je držitelem rekordu v počtu tříbodových košů v hlavní části sezóny a za rok 2015 získal titul nejužitečnějšího hráče.
Další jméno spojené s JBL v Národní basketbalové asociaci je Damian Lillard hrající za Portland Trail Blazers. Ten není jen sportovcem, ale také muzikantem a nadšencem famózního zvuku, který objevil právě u JBL. A jak sám uvádí – tento výjimečný zvuk dává možnost pozvednout obyčejné poslouchání hudby na úžasný zážitek a skvělou motivaci vedoucí k těm největším výkonům.

Nepřehlédněte:
Nejprodávanější reproduktory na Slovensku jsou od značky JBL
JBL NBA
comments powered by Disqus