Značka Ariete přináší na český a slovenský trh skvosty nejen italské kuchyně

Značka Ariete přináší na český a slovenský trh skvosty nejen italské kuchyně

Když jsem poprvé slyšel slovo Ariete, představil jsem si něco italského, spojeného s kuchyní, emocemi… Potěšilo mě, že jsem se nemýlil. Tato společnost už má jako čerstvá padesátnice něco za sebou. Psal se rok 1964 a v italské Florencii vznikla společnost, která začala vyrábět plynové zapalovače. Podle všeho úspěšně, protože už 5 let poté se pustila do produkce žehliček, které v mnohých zemích patří k nejprodávanějším. Ariete ve své historii rostlo a postupně se začalo věnovat širšímu sortimentu až došlo k začlenění do velké, respektované rodiny DeLonghi.  Ariete je akuálně v jedné skupině s u nás známými a respektovanými značkami Delonghi, Kenwood a nově i Braun - malé kuchyňské spotřebiče.
V rámci této rodiny Ariete nabízí výrobky ve střední cenové hladině a sama je charakterizuje jako smart, teda “chytré”, určené pro mladé, vybavující svou první domácnost, jejichž očekávání je aby výrobky byli funkční,skladné až minimalistické.Barva domácích spotřebičů Ariete rozhodně nebýva konzervativní a už v dalších článcích se budete moci přesvedčit, že Ariete přináší na český a slovenský trh jedinečné produkty, které oživí vaši domácnost – designově, chuťově a hravě.

Ariete můžeme s klidným svědomím označit za tradiční italskou značku, která má na domácím trhu postavení jako např. Russell Hobbs ve Velké Británii či ETA v Čechách a na Slovensku.

Ariete

Delonghi proslávily kávovary, Kenwood roboty, Braun tyčové mixéry. Co proslavilo Ariete ve světě?

Především jsou to pákové kávovary a hlavně výrobníky cappucina, řady Retro a Vintage. Jak už bylo zmíněno, významným sortimentem pro Ariete jsou žehličky a málokdo ví, že právě tato značka byla průkopníkem v oblasti parního čištění. Ariete před 25 lety vymyslela první ruční parní čistič a svoje technologie dále zdokonalovala a činí tak nadále. Dokonce patenty dlouhé roky vlastnilo právě Ariete a práva na výrobu byla i známějším značkám poskytována prostřednictvím licence. Ariete používá při výrobě parních čističů vysoce profesionální materiály, neustále zdokonaluje technologie a pracuje i na designu své řady Vapori, kde je důkazem i unikátní čistič oken Ariete Vetrela.

Nepřehlédněte:
Testovali jsme horké novinky ARIETE, espresso kávovar a pěnič mléka Vintage
Ariete

Když se řekne Itálie, jistě nejednoho z vás napadne italská kuchyně. Ani v tomto případě Ariete nezklame. Jsou specialisti na pomocníky do kuchyně, které v italských domácnostech mají nezastupitelné místo, ale oblíbenými se mohou stát i na našem trhu. Patří sem pasírovačka na výrobu omáček, polévek, pokrmů pro děti nebo strouhač sýra a v neposlední řadě unikátní přístroj Pastamatic. Tento výrobník těstovin oslní nejen svým designem z 50 let, ale též jednoduchostí obsluhy a potěší nejen milovníky těstovin, ale i ty, kdo chtějí žít zdravě, případně to jejich zdravotní stav vyžaduje (celiatici). Ariete též nezapomíná na lidi, kteří jsou "single" a v každé produktové řadě najdeme kompaktní přístroje, které zajisté potěší každého, kdo v kuchyi nemá prostoru na rozdávání.

Ariete

Ani v takovém stručném představení značky, která se v mnohých zemích řadí k TOP 8 v oblasti domácích spotřebičů nesmíme zapomenout na dvě důležité kategorie. Jednou z nich jsou trouby a pečení. Troufáme si říct, že aktuální nabídka Ariete patří mezi nejširší na trhu.

A druhou je skvost této značky, řada Party Time, která potěší nejen děti, ale i dospělé. Šikovní pomocníci v retro designu 50. let Vám pomohou udělat si doma oblíbené hotdogy, popcoron, cukrovou vatu, hamburgery, zmrzlinu a další lahůdky a vy uvidíte, že to jde i zdravěji.

Dodavatelem značky Ariete je od dubna 2016 pro Českou a Slovenskou republiku společnost DSI Slovakia a DSI Czech.
comments powered by Disqus