Fotbalová a módní ikona Jerome Boateng je tváří globální americké značky JBL

Fotbalová a módní ikona Jerome Boateng je tváří globální americké značky JBL

Jerome Boateng miluje hudbu, pomáhá mu připravit se na intenzivní námahu, kterou zakouší na hřišti. Jako Global Brand Ambassador značky JBL představuje Boateng to, co dělá sluchátka JBL jedinečnými – absolutní oddanost stylu, kvalitě a výkonu. Stejně jako světoznámý výrobce elektroniky je sebevědomý v každodenním životě a v akci se chová jako přirozený vůdce a nelítostný soupeř. Spojení hudby a sportu je v osobě Jeromeho silné a patrné na první pohled, takže jeho role šampióna, modelu, stylu, ikony a hudebního fanouška je stejně autentická, jako úsilí JBL o co nejlepší hudební reprodukci. Jerome používá hudbu k sebemotivaci před tréninky. Hudba mu pomáhá soustředit se také před zápasy. S pomocí JBL Jerome dokáže inspirovat lidi kolem sebe k tomu, aby podali svůj nejlepší životní výkon. Tato americká značka a Jerome tvoří společně kombinaci toho nejlepšího, co by si mohli audiofilové i sportovní fanoušci přát.
Jerome je nelítostný hráč a univerzální obránce
Jerome Boateng se narodil v Berlíně 3. září 1988 a stal se jednou z nejpopulárnějších sportovních hvězd v Evropě. Vyvolával nadšení u fanoušků doslova všude, kam přišel. Byl součástí národního družstva v roce 2010 a představoval klíčového obránce týmu, který vyhrál World Cup v roce 2014. Boateng pochází ze smíšeného manželství – je to Afroněmec (s německou matkou a otcem z Ghany). S výškou 1,92 metru je Jerome Boateng také nepřehlédnutelnou figurou na hřišti i mimo něj. Jeho síla a sebeovládání mu vysloužily reputaci tuhého soupeře a všestranného obránce se záviděníhodnou kariérou ve světovém fotbale.

Jerome Boateng

Kariéra Jeromeho Boatenga ve zkratce a v číslech:
- Jeho současným týmem je Bayern Mnichov, kde hraje s číslem 7.
- V mládí hrál za Tennis Borussia Berlin (1994–2002) a Herta BSC (2007–2010).
- Proti Hannoveru debutoval v osmnácti letech.
- Ve své dospělé kariéře prošel zatím čtyřmi kluby: Hertha BSC (2006–2007), Hamburger SV (2007–2010), Manchester City (2010–2011) a Bayern Mnichov (současnost).
- V německém národním týmu je od roku 2004 až do současnosti.
- Byl součástí mnoha vítězných týmů v nejvyšší fotbalové lize, pro příklad uveďme alespoň Manchester City, Bayern Mnichov a německý národní tým.

Jerome Boateng
comments powered by Disqus