Ariete: průkopník v parním čištění

Ariete: průkopník v parním čištění

Možná už jste o parním čištění a jeho přednostech někdy slyšeli. Víte ale, kdo systém parního čištění vyvinul a přišel jako první na trh s „bojlerovými“ parními čističi? Byla to právě firma Ariete. Své technologie následně poskytnula dalším výrobcům formou licence, takže možná znáte parní čističe i jiných značek. Pojďme se teď ale společně podívat na firmu Ariete blíže, protože kromě zmíněného průkopnictví patří také k významným inovátorům této technologie.
Ariete je dlouhodobou stálicí v péči o domov
     Společnost Ariete byla založena roku 1964 v Toskánsku, zemi malebné krajiny a přátelských lidí, pro které je péče o domov věcí nejvyšší priority. Od samého založení bylo cílem Ariete navrhovat uživatelsky přívětivé, užitečné a esteticky perfektní pomocníky pro domácnost. Je to vysoká kvalita a využívání pokročilých technologií, co vynáší značku Ariete mezi přední evropské výrobce úklidových potřeb. Než se dostanou na trh, jsou všechny jejich produkty podrobeny důkladnému a dlouhému testování, aby se ověřila jejich kvalita, bezpečnost a funkčnost.


Proč si pořídit parní čistič právě značky Ariete?

     Odpověď na tuto otázku vás nejspíš už napadla – kdo by měl být lepší zárukou kvality parních čističů, než lidé, kteří s touto technologií přišli? Ariete není v našich končinách zatím příliš známou značkou, ale vyrábí například pro firmu Kärcher, která se v tuzemsku těší skvělému postavení na trhu. Ariete nespí na vavřínech – představuje také významné inovace parního čištění a neustále své produkty zdokonaluje. Doporučujeme vám tedy rozhodně sledovat její činnost a novinky, které uvádí na trh.

Parní čističe společnosti Ariete v bodech:
- Jsou lehké a kompaktní, takže vám úklid maximálně usnadní.
- Jsou použitelné pro čištění různých povrchů – koberců, podlah, nábytku, závěsů, dlaždic i dalších, stačí mít správný nástavec.
- Jsou doslova zázrakem ve všech domácnostech, jejichž obyvatelé trpí alergiemi a ekzémy.
- Nejenže vyčistí odolné a zaschlé skvrny z povrchů, ale čistí i do hloubky, kde zlikviduje bakterie, viry a další nevítané hosty.
- Můžete si vybrat z celé škály produktů Ariete podle toho, jaké prostory budete potřebovat čistit – od menších parních mopů (určených jen na podlahu) přes malé kompaktní „kachny“ (tedy multifunkční čističe do běžných domácností) až po velký čistič Multivapori, určený k čištění rozsáhlejších prostor.

Nepřehlédněte:
Všemocná pára zatočí s prachem, bakteriemi i viry
     Doufáme, že vás článek o společnosti Ariete a jejích parních čističích zaujal a probudil ve vás zdravou zvědavost dozvědět se více o parním čištění. Prohlédněte si náš web nebo si přečtěte další články na toto téma a zjistěte podrobnější informace.
comments powered by Disqus