#PozdravzPrazdnin – vyhrajte JBL PartyBox 300 a horké novinky od JBL

#PozdravzPrazdnin – vyhrajte JBL PartyBox 300 a horké novinky od JBL

Čím větší, tím víc zábavy! To jsme si říkali, když jsme pro vás vybírali ceny do „Pozdravu z prázdnin“, druhého pokračování naší populární letní soutěže na Instagramu. Proto neváhejte a zapojte se! Možnost vyhrát největší z našich reproduktorů JBL PartyBox 300 nebo ty nejžhavější novinky tu není každý den. K prázdninám neodmyslitelně patří hudba, slunce, cestování či sport, ukažte nám na Instagramu, jak si je užíváte vy.
#pozdravzprazdnin

Jak se zapojit?
Na soutěžní fotografii se musí nacházet JBL produkt a vaše prázdniny. Říkáte si “ale vždyť já nemám nic od JBL“, nevadí, půjčte si od kamaráda, bratra, sestry, psa, prostě kohokoli. Problém „nemám nic od JBL“ je tedy vyřešený. Nevíte, co vyfotit? Je to jen na vás, protože každý si užíváme léto jinak. Někdo cestuje, někdo sportuje, někdo se baví s kamarády, prostě nám ukažte vaše prázdniny s JBL.

Co s fotkou?
1. Na fotografii se musí nacházet produkt od JBL (váš nebo půjčený)
2. Vložte svoji fotku na Instagram jako příspěvek, ne jako příběh (Instastory).
3. Připojte hashtag #pozdravzprazdnin.
4. Sdílejte

Nezapomeňte! Minimálně v čase vyhodnocení jednotlivých kol změňte svoje soukromé profily na veřejné. Jinak vaši fotku neuvidíme.

Nepřehlédněte:
Najvýkonnejší JBL reprák na svete?
Další pravidla
- Do soutěže je možné poslat libovolné množství fotografií.
- Do soutěže se nepočítají videa.
- Fotografie s fake produkty JBL budou vyloučeny.
- Příspěvky s dodatečně přidaným soutěžním hashtagem nebudou zahrnuté do vyhodnocení.

Jak a kdy určíme vítěze?
Každé dva týdny, tedy celkem 5 x vybereme dvojici nejoriginálnějších fotek a vy svými hlasy v našem instastory rozhodnete o vítězi. Autoři vítězné fotky si budou moct vybrat mezi reprákem, sluchátky nebo 50% slevou na libovolný nezlevněný JBL produkt. Zbylá cena připadne autorovi fotografie na druhém místě.

#pozdravzprazdnin

V 1. hlasovaní 16. 7.
budeme soutěžit o JBL PartyBox 300
V 2. hlasovaní 30. 7. budeme soutěžit o horkou novinku true wireless sluchátka JBL Tune 120 TWS  
V 3. hlasovaní 13. 8. budeme soutěžit o JBL PartyBox 300
V 4. hlasovaní 27. 8. budeme soutěžit o horkou novinku JBL FLIP 5
V 5. hlasovaní 10. 9. budeme soutěžit o JBL PartyBox 300

Po každém hlasování začínáme jakoby úplně nanovo. Takže se dá říct, že proběhne 5 separátních soutěží. Fotky přidané v období před prvním hlasováním už nebudou zahrnuté do 2. nebo 3. vyhodnocení. Vždy je potřebné zapojit se znovu.

Nepřehlédněte:
Recenze JBL Partybox 300 – když potřebujete nazvučit pořádnou párty
Co můžete vyhrát?
Naši nejhlučnější hračku nebo ty nejžhavější novinky. Největší přenosný reproduktor JBL PartyBox 300 se může pyšnit výkonem 120 W a vestavěnou baterií s 18 hodinovou výdrží. Kromě skvělého výkonu a výdrže disponuje také světelnými efekty a funkcí zvýraznění bassové složky tzv. bass boost.

#pozdravzprazdnin

Soutěžit budeme i o dlouho očekávanou novinku JBL Flip 5. Nástupce jednoho z našich nejpopulárnějších repráků má uvnitř baterii s výdrží 12 hodin. Maximální výkon se pohybuje na úrovni 20 W.

Jako poslední pecku jsme pro vás vybrali plně bezdrátová true wireless sluchátka JBL Tune 120 TWS. Očekávat můžete legendární zvuk a stylový design od JBL. Na jedno nabití vám vydrží 4 hodiny a nabíjecí pouzdro nabízí dalších 12 hodin.
Nezapomeňte nás sledovat na Instagramu @jbl_cz_sk

Oficiální pravidla
comments powered by Disqus