#PozdravzPrázdnin - vyhrajte JBL PartyBox 300 a horké novinky od JBL

#PozdravzPrázdnin - vyhrajte JBL PartyBox 300 a horké novinky od JBL

Čím větší, tím víc zábavy! To jsme si říkali, když jsme pro vás vybíraly ceny do "Pozdravu z prázdnin", druhého pokračování naší populární letní soutěže na Instagramu. Proto neváhejte a zapojte se! Možnost vyhrát největší z našich reproduktorů JBL PartyBox 300 nebe ty nejžhavejší novinky tu není každý den. K prázdninám neodmyslitelně patří hudba, slunce, cestování či sport, ukažte nám na Instagramu, jak si je užíváte vy.
#pozdravzprazdnin

Jak se zapojit?
Na soutěžní fotografii se musí nacházet JBL produkt a vaše prázdniny. Říkáte si "ale vždyť já nemám nic od JBL", nevadí, půjčte si od kamaráda, bratra, sestry, psa, prostě kohokoli. Problém "nemám nic od JBL" je tedy vyřešený. Nevíte, co vyfotit? Je to jen na vás, protože každý si užíváme léto jinak. Někdo cestuje, někdo sportuje, někdo se baví s kamarády, prostě nám ukažte vaše prázdniny s JBL.

Co s fotkou?
1. Na fotografii se musí nacházet produkt od JBL (váš nebo půjčení)
2. Vložte svoji fotku na Instagram jako příspěvek, ne jako příběh (Instastory).
3. Připojte hashtag #pozdravzprazdnin.
4. Sdílejte

Nezapomeňte! Minimálně v čase vyhodnocení jednotlivých kol změňte svůj soukromý profil na veřejný. Jinak vaši fotku neuvidíme.

Nepřehlédněte:
Recenze JBL PartyBox 100: Basy nade vše
Další pravidla
- Do soutěže je možné poslat libovolné množství fotografií.
- Do soutěže se nepočítají videa.
- Fotografie s fake produkty JBL budou vyloučeny.
- Příspěvky s dodatečně přidaným soutěžním hashtagem nebudou zahrnuty do vyhodnocení.

Jak a kdy určíme vítěze?
Každé dva týdny, tedy celkem 5 x vybereme dvojici nejoriginálnějších fotek a vy svými hlasy v našem instastory rozhodnete o vitezi. Autoři vítězné fotky si budou moci vybrat mezi reprákem, sluchátky nebo 50% slevou na libovolný nezlevněný JBL produkt. Zbylé cena případnou autorovi fotografie na druhém místě.

#pozdravzprazdnin

V 1. hlasování 16. 7.
budeme soutěžit o JBL PartyBox 300
V 2. hlasování 30. 7. budeme soutěžit o horkou novinku true wireless sluchátka JBL Tune 120 TWS
V 3. hlasování 13. 8. budeme soutěžit o JBL PartyBox 300
V 4. hlasování 27. 8. budeme soutěžit o horkou novinku JBL FLIP 5
V 5. hlasování 10. 9. budeme soutěžit o JBL PartyBox 300

Po každém hlasování začínáme úplně nanovo. Takže se dá říct, že proběhne 5 separátních kol soutěže. Fotky přidané v období před prvním hlasováním nebudou zahrnuty do 2. nebo 3 kola. Vždy je třeba zapojit se znovu.

Nepřehlédněte:
JBL PartyBox 300 recenze: Obří Bluetooth reproduktor pro každou párty
Co můžete vyhrát?
Naši nejhlučnější hračku nebo nejžhavější novinky. Největší přenosný reproduktor JBL PartyBox 300 se může pyšnit výkonem 120 W a vestavěnou baterií s 18 hodinovou výdrží. Kromě skvělého výkonu a výdrže disponuje takové světelnými efekty a funkcí zvýraznění bassové složky tzv. bass boost.

#pozdravzprazdnin

Soutěžit budeme i o dlouho očekávanou novinku JBL Flip 5. Nástupce jednoho z našich nejpopulárnějších repráků má uvnitř baterii s výdrží 12 hodin. Maximální výkon se pohybuje na úrovni 20 W.

Jako poslední pecku jsme pro vás vybrali plně bezdrátová true wireless sluchátka JBL Tune 120 TWS. Očekávat můžete legendární zvuk a stylový design od JBL. Na jedno nabití vám vydrží 4 hodiny a nabíjecí pouzdro dalších 12 hodin.

Nezapomeňte nás sledovat na Instagramu @jbl_cz_sk

Nepřehlédněte:
BRUTÁLNÍ VÝKON 1100 W?! Nový JBL Partybox 1000!
Oficiální pravidlá
comments powered by Disqus