JBL nebude chybět na festivalu DATART LIFE

JBL nebude chybět na festivalu DATART LIFE

Od pátku 8.11 až do neděle 10.11 se na brněnském výstavišti uskuteční festival tance, sportu a elektroniky DATART LIFE. Mezi vystavovateli nebude chybět ani JBL. Náš stánek se bude nacházet v hale G2 na stanovišti A3. Osahat si novinky, nebo si dojít pro podpis známé rapperky Sharloty? To necháme na vás, v našem stánku se rozhodně nudit nebudete. A co všechno jsme si pro vás připravili, se dozvíte následujících řádcích.
JBL novinky
Těšit se můžete na nejnovější přírůstky do JBL rodiny. Je tomu jenom pár dní, co se na pulty obchodů dostal JBL Pulse 4.  Pro ty, kteří ho ještě neslyšeli a neviděli naživo, musíme vám říct, že přicházíte skutečně o hodně.  Nebudou chybět ani naše skvělá a oceňovaná True wireless sluchátka JBL Reflect Flow a JBL Tune 120 TWS. Nákup špuntových sluchátek přes internet může být hodně zrádný. Budou mi sedět, nebudou mě tlačit? Teď máte jedinečnou možnost si je přímo vyzkoušet. A co by to byl za JBL stánek, kdybychom si neudělali pořádnou párty, že? O tu se postarají naše milované PartyBoxy 100, 300 a 1000.

Datart Life

Dorazí Sharlota
V sobotu 9.11. dorazí do našeho stánku významný host. Známá rapperka Sharlota bude u nás od 12.30 až do 14:00. V tomto rozmezí budete mít šanci získat od Sharloty podpis a také možnost vychutnat si její vystoupení.Nepřehlédněte:
Našimi produktami roka 2016 sa stávajú....
JBL dance sessions
Jelikož se jedná mimo jiné i o festival tance, tak se od pátku až do neděle bude v našem stánku tancovat. Nebudou to ale žádné ploužáky, těšit se můžete na českou taneční špičku, která si to rozdá v battlech, nebo to budou skutečně unikátní vystoupení.  A kdo že se nám v Brně pod hlavičkou Art Factory představí? Katerina Kufakis, Maria Miteva, Mulla Zuev, Igor Kalistratov, Natalia Feliniti nebo Ondřej Rohleder.

Datart Life

Instagramová soutěž
Připravujeme také pro všechny JBL fanoušky soutěž, která bude probíhat v průběho celého festivalu. Soutěžit budeme na oficiálnim instagramovém profilu JBL @jbl_cz_sk, a vyhrát budete moct bílá True Wireless sluchátka JBL TUNE 120 TWS, která posykytují zvuk té nejvyšší kvality. Pozorně tedy sledujte náš profil, ať vám nic neunikne, a se všemi se rádi uvidíme v Brně. Vstupenky si můžete zakoupit zde.

Datart Life
comments powered by Disqus