Harman vydal centrální aplikaci pro aktualizaci produktů

Harman vydal centrální aplikaci pro aktualizaci produktů

Zvykejme si pomalu, že za chvíli už bude třeba aktualizovat téměř každé zboží. Jen před několika lety jsme se divili, když jsme museli aktualizovat sluchátka a tento trend nadále pokračuje. Aktualizujeme i jednoúčelové přenosné reproduktory, zesilovače v autě a za párlet to možná budou i obyčejné hrnečky na kávu. Ale nepředbíhejme zatím dobu.
U konzorcia Harman v němž jsou, kromě jiných, značky AKG, Harman/Kardon, Infinity a JBL narůstá množství produktů, které je potřeba aktualizovat. K našemu překvapení v tichosti vypustili pro veřejnost aplikaci pro počítače s OS Windows, která to celé zjednodušuje. A nejen to.  Šli ještě dál a scentralizovali aktualizace do jedné aplikace. Pokud máte jakýkoliv produkt výše uvedené značky, stačí vám pro aktualizaci tato jedna aplikace. Vyberete si značku a druh produktu, který máte a následně konkrétní model. Aplikace se připojí na internet a zkontroluje dostupnost aktualizace. Jak máte postupovat se též dozvíte.

Harman update

Ze stránek výrobce si stáhněte jen jeden soubor, kterým rozbalíte a spustíte "Harman Update.exe" kdekoliv. Prosím, můžete stahovat.
comments powered by Disqus