Chceš být na našem Instagramu?

Chceš být na našem Instagramu?

Často se nás ptáte, co musíte udělat proto, abychom sdíleli vaši fotku či video na našem profilu. Někteří už odpověď znají, protože se jejich fotka vyjímá na našem Instagramu. Někteří se však stále ptáte: "Je moje fotografie dost dobrá? Mám ji poslat do zprávy nebo na mail?". Vše se dozvíte v následujících řádcích.
Používejte naše hashtag a tagujte náš profil
Ať už přidáváte klasické příspěvky do feedu nebo do stories, nezapomeňte přidat některý z našich hashtagů:

#humansofjbl -  toto je hashtag, který spojuje všechny lidi, kteří se chtějí podělit o své zážitky s JBL produkty.

#hudbounadoraz - tento hashtag zase spojuje všechny JBL sportovce, kteří chtějí ukázat, jak jim JBL produkty pomáhají překonat sami sebe.

Nepřehlédněte:
Samsung dokončil akvizici se společností Harman
Druhá možnost je označit nás ve vašich příspěvcích. Označíte nás prostě buďto ve fotce, nebo v textu naťukaním „@jbl_cz_sk“. Ideální však je přidat hashtag a zároveň označit profil. O to snadněji se k nám váš příspěvek potom dostane.

Instagram JBL

Posílejte nám fotky a videa do zpráv

Pokud si nechcete fotky přidávat na váš profil, můžete jnám je rovnou poslat do zpráv. Ať už na náš Instagram nebo Facebook.

Zapojujte se do našich soutěží
Pravidelně pro vás vytváříme soutěže o zajímavé ceny. Do těchto soutěží se lze zapojit přidáním fotky nebo videa na zadané téma. Soutěže jsou spojeny s určitým hashtagem, který je třeba přidat k fotce/videu. Vzpomeňme nejpopulárnější soutěž #pozdravzprazdnin. Nebo další #humansofjbl #hudbounadoraz. Tyto hashtagy u nás zdomácněly natolik, že je používáme i bez soutěžení.

Jaké fotky nezveřejňujeme?
Všechno má svá pravidla sdílení fotek na našem profilu není výjimkou. Jaké fotky si na náš profil určitě cestu nenajdou:

Nepřehlédněte:
Našimi produktami roka 2016 sa stávajú....
1) Fotografie ve špatné kvalitě. Rozmazané, tmavé a podobně.
2) Fotografie, kde je produkt nesprávně používán a hrozí jeho poškození.
3) Fotografie zobrazující drogy, včetně alkoholu a cigaret
4) Fotografie "padělků" tzn. neoriginálních produktů.
5) Fotografie rozebraných nebo zničených produktů.

Kdy vaši fotku zveřejníme?
Vše závisí na našem publikačním plánu a na počtu fotek a videí, které nám pošlete. Přesné datum vám stanovit nedokážeme, ale věřte, že pokud si od vás vyžádáme povolení o sdílení, vaše fotka se u nás dříve či později objeví. V případě, že chcete "předbíhat" označte, resp. otagujte nás ve vašem stories, tak vás můžeme okamžitě sdílet.
comments powered by Disqus