Objednej si bluetooth sluchátka, kurýra platíme my

Objednej si bluetooth sluchátka, kurýra platíme my

Bez kabelů a bez dopravy, jinak řečeno připravili jsme pro vás akci na bluetooth sluchátka. Do Vánoc (24.12) si tak u nás můžete vybírat ze všech značek bezdrátových sluchátek a nezaplatíte za dopravu ani cent.
Bluetooth sluchátka už nejsou jako kdysi jen kouskem pro vyvolené, kteří si je mohou dovolit. Poměr kvalita:cena u bezdrátových sluchátek v současnosti dosahuje, pokud nepřevyšuje, klasické kabelové s jack konektorem. Starý dobrý jack začíná pomalu ale jistě mizet z trhu, tuto vlnu spustili výrobci mobilních telefonů. Kdo ví? Možná si řekli, že je čas na něco nového. A možná si jen řekli, že: „Rozmotávat káblíky nikdy nikoho nebavilo“.

U bluetooth sluchátek vás možná straší nutnost neustálého dobíjení, ale nemějte obavu, 6 hodin v kuse dokáže poslouchat hudbu jen pár fanatiků. Je jen na vás, která se vám zalíbí. Ať už budou modrá nebo černá, sportovní nebo stylová, na uši nebo do uší, výběr je jen na vás. V naší bohaté nabídce najdete sluchátka od světoznámých značek až po ty méně znémé: AKG, Harman/Kardon, JBL, Jam Audio, Media-Tech, TnB či Vivanco.

Pár našich tipů
Kvalitní sportovní bluetooth sluchátka můžete mít už od 29,99 €. Jsou to sluchátka značky Vivanco, o kterých jsme psali i v minulosti. Pokid si nepotrpíte na značku a hledáte něco levnějšího, podívejte se i po sluchátkách od Jam Audio.

Nepřehlédněte:
Kúpte TomTom GO/RIDER/TRUCKER a získajte nafukovacie futbalové kreslo
Nejlevnější bluetooth sluchátka (jen za 21.99,- €) jsou od výrobce MediaTech. Zvláštností je, že obsahují slot na microSD kartu, ze které můžete přehrávat mp3 soubory, a tak už nepotřebujete zdroj hudby.

Při výběru určitě nevynechejte sluchátka JBL T450BT. Tento kousek od legendární značky JBL můžete mít už za 49.90,- €. V této cenové kategorii objevíte i sluchátka pro děti: JBL JR300BT.

Pokud si ale potrpíte na design, extrémní výdrž baterie a perfektní zvuk AKG Y50BT, budou pro vás ta pravá. Ve vyšší cenové kategorii, kam patří právě AKG Y50BT najdete už i modely s aktivním potlačením šumu. Cestování letadlem bude s touto vychytávkou omnoho příjemnější. Dokonce jedna z nejznámějších aerolinek Lufthansa nabízí v business třídě model AKG N60NC.

Už máte svého favorita? Pokud nevíte, podívejte se na celou nabídku bluetooth sluchátek. Neváhejte však přílíš dlouho akce platí jen do Vánoc 24.12.

Nepřehlédněte:
Rozšiřujeme a aktualizujeme nabídku dárků ke každému nákupu
JBL Bluetooth
comments powered by Disqus