Vliv orgasmu na tělo

Vliv orgasmu na tělo

Sex zvyšuje návštěvnost. To všichni víme. Tak proč bychom mělli být jiní? Ale jak sex spojit s našimi produkty? Sice se nám o tom ani nezdálo, ale při procházení twitter.com jsme narazili na jednu zajímavou šílenost. Sex je také sportovní aktivita u které se spalují kalorie a kde při dosažení lepší kondičky/výdrže třeba kontrolovat i frekvenční tep. Už víte, kam mířím? Ano, je to spojení sexu se sportovními hodinkami TomTom ve verzi Cardio.
Věděli jste, že existují světová mistroství v dosažení orgasmu? Vždy se soutěží ve dvojicích a každá účastnice má na zápěsti připnuté TomTom Runner Cardio. V soutěži se bere v úvahu nejrychlejší dosažený orgasmus, počet orgasmů či nejintenzivnější. Všechno je zaznamenávané pomocí sportovních hodinek a následně se vyhodnocuje. Jak můžeme z grafu zjistit, jedno takové kolo trvá přibližně 15 minut a při orgasmu je dosažená tepová frekvence na úrovni 155 úderů za minutu. To znamená, že děvčata jsou v aerobním pásmu a to představuje základ pro zvyšování rychlosti v dalším tréninkovém procesu. A navíc při tom spalují kalorie.

4 orgazmy

Teď i vy si můžete nepřetržitě měřit vaši aktivitu 24 hodin denně, díky novým hodinkám TomTom Runner 2 Cardio a TomTom Spark Cardio a nové aktualizaci pro nepřetržité monitorování frekvenčního tepu.

comments powered by Disqus