Varta: Energie na cesty

Varta: Energie na cesty

V uplynulých dnech společnost Varta představila nové powerbanky a my je už máme u nás v nabídce. Jsou dostupné v extrémní kapacitě 16.000mAh, ale i 10.400mAh či kapesní 2.600mAh
Záložní baterie disponují velkou kapacitou 16.000mAh a 10.400mAh a díky dvěma portům USB zvládnou nabíjet až dvě zařízení naráz. Jeden port USB má nabíjecí proud 1A a je vhodný pro napájení telefonů, druhý port USB s nabíjecím proudem 2.4A použijete např. pro napájení tabletů. V praxi jsou tyto baterie schopné nabít některé mobilní telefony více než 6x a tablet přibližně 3x.

O stavu interní baterie informuje pět diod a užívatelé mohou u těchto baterií využít i integrované LED svítidlo. V balení nechybí ani nabíjecí kabel s délkou 50cm. Zařízení jsou z výroby nabitá a připravená rovnou k použití.

Na opačném konci se nachází maličký zdroj energie o kapacitě 2.600mAh. Ten disponuje jen 1 USB portem pro nabíjení a nabije Vám telefon přibližně jen jednou. Zato je extrémně malý a velmi lehký (61g). Navíc tento model je dostupný v různých barevných kombinacích.
comments powered by Disqus