TomTom zásadně upgraduje sporttestery

TomTom zásadně upgraduje sporttestery

Firma TomTom donedávna rozlišovala hodinky na dvě základní linie a to na Runner a MultiSport. To už má být minulostí. Před pár hodinami vydala firma upgrade hodinek, který zásadně rozšiřuje funkcionalitu a stírá rozdíly. Totiž hlavněe hodinky Runner se velmi blíží k modelům MultiSport. Kromě základního režimu běhání, už můžete tyto hodinky využívat na kolo a ....
...a přidává funkci volného stylu. Bohužel, jen v plavání zůstane rozdíl, jelikož Runner-y nejsou voděodolné, ale odolné jen vůči stříkací vodě.

TomTom concept

Konec otravného nabíjení

     Upgradem nižšího modelu hodinek nezískáte jen doplňkové funkce, ale na všech hodinkách upravil výrobcae firmware tak, abyste nemuseli hodinky už nikdy nabíjet. Budou se nabíjet už jen tím, že budete sportovat. Samotným pohybem ruky se hodinky budou dobíjet. Tuto činnost vykonáváte automaticky při jakémkoliv sportu. Stačí je nepřetržitě nosit.

TomTom concept

Z hodinek powerbank
     Pomocí dokoupitelného volitelného příslušenství, můžete pomocí hodinek dobíjet i Vaše přenosná zařízení. A to doslova kdekoliv. Výrobce sporttesterů se inspiroval známým serverem PornHub a odkoupil patenty na jejich hodinky uvedené níže ve vide. Sportování tak bude příjemnější.

Nepřehlédněte:
5 nejlepších aplikací pro fitness, které vám pomohou s motivací a měřením výkonu
Načítám video ...

Pokud jste až sem, a neuvědomili si, jaké datum svítí v kalendáři, tak Vám doporučujeme se podívat, případně mrkněte výše na datum vydání tohoto článku. 

Foto: Tiago Russo
Video: videacesky.cz
comments powered by Disqus