TomTom Runner 2 vítězily na Mezinárodním maratonu míru

TomTom Runner 2 vítězily na Mezinárodním maratonu míru

Už od pátku jsme byly s našimi stánky v Košicích, abychom Vám zpříjemnili maraton slucátkami Yurbuds, nebo hodinkami TomTom. Dokonce jsme zapůjčili více než 30 ks TomTom Runner Cardio, aby běžci nepřepálili start. Navíc už v pátek jsme měli k dispozici první kousky úplné novinky  TomTom Runner 2.
Mile nás překvapilo, že mnoho z vás sleduje naše články a také přicházel k našemu stánku už s touhou vyzkoušet si právě tuto novinku. Dokonce byl zájem i o okamžitou koupi. Jelikož nám ale první zásilka přisla na sklad do Bratislavy, tak jsme vyslali našeho zaměstnance jen s pár krabicemi právě těchto hodinek rovnou do Košic. Nepředpokládali jsme takový úspěch a právě model TomTom Runner 2 Cardio Music a TomTom Runner 2 Cardio šli nejvíce na odbyt a prodali jsme je všechny přímo Vám. Těm, na které se nedostalo, se omlouváme, a na další maraton jich určitě dovezeme více. Stále si je ale  u nás můžete objednat.

TomTom Medzinárodný maratón mieru

Dokonce jsme se s nimi stihli narychlo obeznámi i my a určitě vám přineseme naše zkušenosti a nové informace, které zatím nikde napsané nejsou. S některými funkcemi nás GPS hodinky TomTom Runner 2 velmi mile překvapily. Zůstaňte s námi a ješte tento týden vydáme ucelenější článek právě o teto novince!

TomTom Medzinárodný maratón mieru
comments powered by Disqus